Babyvak Polštář na kojení polystyren modré kopretiny

klikni na obrázek pro detail

Babyvak Polštář na kojení polystyren modré kopretiny

Poslední aktualizace: 17.08.2019 13:55:47

Doba dodání: dostupný do 6 dnů

Babyvak Polštář na kojení polystyren,

Čekáte miminko? Nebo už jste spolu doma? Rozhodně Vám bude dobře sloužit náš polštář na kojení.
Čekáte miminko? Nebo  už jste spolu doma? Rozhodně Vám bude dobře sloužit  náš polštář na kojení. I přes radost a těšení se na miminko, každá naminka zakusí v průběhu těhotenství určitě nepohodlí a diskomfort  při spánku nebo relaxaci. Při zvětšujícím se bříšku si  zpříjemníte spánek a relaxaci, když využijete náš polštář na kojení. A když se miminko narodí, jistě polštář využijete nejen pro pohodlné nakojení. A když je miminko samo a potřebujeme zajistit, aby se nepřetočilo, také i zde Vám náš polštář dobře poslouží. I ostatní členové domácnosti polštář určitě ve chvílích pohody  a odpočinku využijí. Polštář je naplněn EPS kuličkami. Díky všitému zdrhovadlu na polštáři je možné množství EPS kuliček měnit. Tuto možnost jistě ocení maminky, které používají polštář před i po narození miminka.

v těhotenství umožní budoucím maminkám zaujmout uklidňující a uvolňující polohu a poslouží i jako opora pro bříško
usnadňuje kojení ve správné poloze a pomáhá zamezit vzniku bolesti zad
lze použít k polohování miminka na zádech a tím zamezí samovolnému otočení na bříško

Materiál: povlak a polštář je vyroben ze 100% bavlny Náplň: EPS kuličky Údržba: povlak i polštář lze prát při 40°C v ruce nebo automatické pračce na šetrný program Polštář je dlouhý po vnějším obvodu 180 cm. Jeho průměr je 30 cm.
 
640,- KčDětský obchod - slune-cz.cz

Nabízíme kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, monitory dechu, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, houpačky, hopsadla, hrací deky, hrazdičky, kolotoče, hračky .... a další zboží pro Vaše dětičky.