Internetový obchod: Centrum REGENERACE

Centrum REGENERACE
Celkem: 106 výrobků
Centrum REGENERACE je obchod, který je distributorem značek Diochi, Energy a výhradním distributorem značky Citricidal. Mimo to prodává další výrobky z oblasti alternativní medicíny, knihy, přívěsky a taburetky vlastní výroby.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 120 z celkového počtu zboží 106 , dotaz zabral 0 sekund

Vironal Energy - kapky 30 ml

Doba dodání: ihned

Vironal vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny, boční větev dráhy jater, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Typickými syndromy, které se vztahují k dráze plic, jsou dýchací obtíže, kašel, dušnost, bolesti v krku, pocení a mnohé další.

420,- Kč

Centrum REGENERACE

Regalen Energy - kapky 30 ml

Doba dodání: ihned

Regalen je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance, ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci.

455,- Kč

Centrum REGENERACE

Renol Energy - kapky 30 ml

Doba dodání: ihned

Renol je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Renol ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční větev dráhy žlučníku, a tím i problémy, které souvisejí s nedostatečnou funkcí jmenovaných orgánů.

455,- Kč

Centrum REGENERACE

Gynex Energy - kapky 30 ml

Doba dodání: ihned

Gynex je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem, který je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu. Například se špatnou funkcí dráhy početí jsou spojeny především problémy v oblasti podbřišku.

455,- Kč

Centrum REGENERACE

Korolen Energy - kapky 30 ml

Doba dodání: ihned

Bioinformační přípravek Korolen se širokospektrálním regeneračním účinkem je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu srdce, osrdečníku, tří zářičů, sleziny a řídící dráhu. Dále má vliv na spojnici dráhy tenkého střeva, na její boční větev a šlachosvalovou dráhu plic. Dodává tělu energii a detoxikuje. Normalizuje činnost...

450,- Kč

Centrum REGENERACE

King kong Energy - kapky 30 ml

Doba dodání: ihned

Přípravek s anabolickým efektem, vhodný při poúrazových stavech a pro zvýšení kondice v pozdním věku.

390,- Kč

Centrum REGENERACE

Drags imun Energy - kapky 30 ml

Doba dodání: ihned

Bioinformační přípravek Drags Imun obsahuje čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri. Drags Imun ovlivňuje mimo jiné především dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou. Působí tedy na problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto drahách.

490,- Kč

Centrum REGENERACE

Stimaral Energy - kapky 30 ml

Doba dodání: ihned

Přípravek s tonizačním a adaptogenním účinkem. Obrovskou výhodou Stimaralu je, že neobsahuje kofein, není návykový a přitom má vyšší stimulační účinky o 40-60% než přípravky na bázi kofeinu.

390,- Kč

Centrum REGENERACE

Fytominerál Energy - kapky 100 ml

Doba dodání: ihned

Fytomineral obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě, jejichž vstřebatelnost je až 98 %. Pomáhá k regeneraci a správné funkci buněčného systému, zlepšuje vstřebávání vitaminů a živin, je zdrojem vitality a síly.

495,- Kč

Centrum REGENERACE

Annona forte Energy - kapky 30 ml

Doba dodání: ihned

Annona muricata je tradiční rostlinou domorodých obyvatel amazonských oblastí Jižní Ameriky se širokým spektrem účinků. Annona forte ovlivňuje především energetické dráhy jater, sleziny, žaludku, tří zářičů, perikardu.

480,- Kč

Centrum REGENERACE

Flavocel Energy - 150 tbl

Doba dodání: ihned

Produkt vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišku (135 mg), obohaceného o vitamin C (200 mg) a o speciální směs éterických olejů.

435,- Kč

Centrum REGENERACE

Celitin Energy - 90 kapslí

Doba dodání: ihned

Originální kombinace Lecitinu (1000mg) a Gingko Biloby (40mg). Působí především na ty oblasti mozku, které se účastní procesů dlouhodobého plánování, soustředění a pozornosti.

290,- Kč

Centrum REGENERACE

Probiosan Energy - 90 kapslí

Doba dodání: ihned

Výjimečná kombinace sladkovodní řasy, inulinu a probiotického komplexu, ktera působí blahodárně zejména na zažívání a regeneraci střevní flóry.

350,- Kč

Centrum REGENERACE

Peralgin Energy - 120 tbl

Doba dodání: ihned

Peralgin harmonizuje především energetickou dráhu řídící a plic, dále pak dráhu močového měchýře, nervového a hormonálního systému, sleziny a slinivky. Kombinace olejů, výtažků z léčivých rostlin a exotických hub.

450,- Kč

Centrum REGENERACE

Grepofit Drops Energy - 30 ml

Doba dodání: ihned

Grepofit drops obsahuje lihový extrakt z grapefruitu, echinacey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Výhodou je rychlá vstřebatelnost s okamžitým nástupem účinku. Působí již od prvního kontaktu v dutině ústní a krku.

325,- Kč

Centrum REGENERACE

Grepofit Energy - 135 kapslí

Doba dodání: ihned

Bioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitových jadérek, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a silice šalvěje lékařské.

355,- Kč

Centrum REGENERACE

Vitaflorin Energy - 90 kapslí

Doba dodání: ihned

Vitaflorin je bioinformační přípravek s obsahem extraktů z rostlin a plodů bohatých na přírodní vitamíny, minerály a biologicky aktivní látky. Vitaflorin doplňuje tyto pro život nezbytné látky do těla při jejich nedostatku nebo zvýšené potřebě (např. při nemoci, v rekonvalescenci, při zvýšené psychické nebo fyzické zátěži, ve stáří nebo vystavení organismu nepříznivým vlivům).

450,- Kč

Centrum REGENERACE

Spirulina barley Energy - 200 tbl

Doba dodání: ihned

Dva rozdílné světy spojené v jeden mimořádný přípravek. Západ: Vysokohorská jezera v Andách jsou místem, kde ve velké výšce pod silným sluncem získáváme a šetrně zpracováváme naprosto čistou a hodnotnou spirulinu. Východ: Tibetská náhorní plošina, země ledovcových vod, křišťálových bystřin a čistého horského vzduchu, kde z rostlinek mladého ječmene v období jeho raného růstu připravujeme jeden z...

449,- Kč

Centrum REGENERACE

Organic barley juice powder Energy - mladý ječměn 100 g

Doba dodání: ihned

Úchvatné scenérie Jižní Kalifornie jsou místem, kde z rostlinek mladého ječmene v období jeho raného růstu připravujeme jeden z nejhodnotnějších extraktů. Obsahuje celé spektrum přírodních vitaminů, více než 20 živých enzymů a širokou škálu minerálů, které jsou v organismu snadno a v nejvyšší možné míře využitelné. Přípravek v podobě prášku je určen k přípravě nápojů, které ještě více prohlubují...

445,- Kč

Centrum REGENERACE

Droserin Energy - krém 50 ml

Doba dodání: ihned

Droserin má silný antibakteriální a antivirový efekt. Je díky svému složení vhodný pro harmonizaci při: - chřipkách, angínách, nachlazení, sinusitidách, zastuzení celních dutin a při kašli. - problémech s plícemi, průduškami a dýcháním a také při zánětech středního ucha, - některých mikrobiálních a plísňových onemocněních kůže a bércových vředech. Osvědčil se i při bolestech krční a střední části...

320,- Kč

Centrum REGENERACE

Stránka s výsledky: 1 2 3 4 5 6 další strana >>
Nákupy dětem - oblečení pro děti

Nejhledanější výrobky