Internetový obchod: Darlings.cz - chovatelské potřeby

Darlings.cz - chovatelské potřeby
Celkem: 1974 výrobků
Elektronický obchod s chovatelskými potřebami. Nabízíme bohatý sortiment různých zavedených značek pro psy, kočky, hlodavce, papoušky, fretky, akvaristiku či teraristiku. Vše za velice výhodné ceny.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:

Kategorie obchodu Darlings.cz - chovatelské potřeby

Zobraz všechny kategorie

Zobrazuji 120 z celkového počtu zboží 1974 , dotaz zabral 0.01 sekund

Držák pro nabíjení telefonu

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Jistě znáte ten problém, kdy si potřebujete nabít telefon, ale kabel od mobilu stále někde překáží. Tomu všemu můžete udělat konec s originálním držákem pro nabíjení telefonu. Velmi praktický držák, do nějž uschováte smotaný kabel od nabíječky a nehrozí Vám, že byste o něj zakopli. Držák vypadá velmi netradičně a úhledně.

Deskové piškvorky deluxe

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Doby kdy jste jako děti trávili ve škole vyučovací hodiny hraním piškvorků jsou již pryč. Stále si však můžete piškvorky zahrát. Nabízíme Vám zábavné deskové piškvorky deluxe, kterými zabavíte celou rodinu. Piškvorky jako desková hra jsou vynikající způsob, jak strávit nudné večery. Hra obsahuje hrací desku a bílé a černé kamínky. Deskové piškvorky deluxe jsou skvělá zábava pro každého.

Dárková sada pro muže - 2 ks

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Muži mají rádi praktické věci, žádné zbytečnosti. Pomocí této dárkové sady uděláte svému muži rozhodně radost.

Svítící toaletní papír

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Toaletní papír nesmí chybět na žádné toaletě. Ale co takhle svítící toaletní papír? Tato unikátní věc Vám bude určitě nápomocná, když se vydáte večer na toaletu a nebude chtít rozsvěcovat. Se svítícím toaletním papírem pobavíte každou návštěvu, která k Vám zavítá.

Solnička a pepřenka Kočky

Doba dodání: ihned

Solnička a přepřenka, originální dárek pro milovníky kočiček.

SolarBot 14v1

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Pořiďte svým dětem speciální stavebnici fungující na principu solárního panelu. SolarBot 14v1 je populární zábavou pro šikovné děti, které se takto naučí využití ekologického zdroje energie. Stačí trocha zručnosti a vykouzlíte ze SolarBota báječné modely. SolarBot 14v1 je skvělý dárek pro moderní děti.

Ježíškův zvoneček

Doba dodání: ihned

Kovový vánoční zvoneček stříbrné nebo zlaté barvy.

Vánoční LED osvětlení na stromeček (teple bílé)

Doba dodání: ihned

Je nejvyšší čas zahodit staré poruchové žárovkové řetězy a přejít na moderní a úsporné LED diody. Vánoční řetěz má osm programů svícení a blikání.

Vánoční ponožka

Doba dodání: ihned

Vánoční nebo mikulášská ponožka na koledu.

Vánoční LED osvětlení na stromeček (růžové)

Doba dodání: ihned

Je nejvyšší čas zahodit staré poruchové žárovkové řetězy a přejít na moderní a úsporné LED diody. Vánoční řetěz má osm programů svícení a blikání.

Pojmenuj si růži

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Pojmenuj si svoji růži je dárkový set, v kterém jsou semínka speciální růže, kterou si pak obdarovaný může pojmenovat podle sebe. Jednoduchý průvodce pomůže většině nezkušených zahradníků, aby jejich růže v pořádku vyrostla.

SolarBot 6v1 - zelený

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Sluneční záření je nepochybně nejoblíbenější zdroj obnovitelné energie. Poslední dobou se všude zakládají malé i větší solární elektrárny a všichni o ní mluví. Poznejte i vy, jak jednoduché je získání elektřiny pro provoz jednoduchých strojů pomocí solárních panelů a sestavte si vlastní solární hračku.

Váleček na těsto - tužka

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Jsou lidé, kteří rádi píší deníky, jiní tvoří povídky a sní o tom, jak napíší román. Občas je ale třeba přestat snít a obrátit se směrem k užitečnějším věcem jako je třeba pečení sladkých dobrot. Co to těmto snílkům ulehčit a obdarovat je kuchyňským válečkem ve tvaru tužky s gumou. Určitě je potěší, že se nebudou muset od svého nástroje vzdalovat na dlouho.

SolarBot 3v1

Doba dodání: ihned

Solar Robot 3v1 přichází jako další úspěšná stavebnice. Solárním článkem poháněná stavebnice třech robotů uspokojí děti i dospělé.

Kreditní nůž černý

Doba dodání: ihned

Správný muž má u sebe nůž...a platební kartu. Není to přímo 2v1, ale i náznak snahy dámy oceňují. Výhoda tohoto nožíku není samozřejmě v uspokojování ženských ideí, ale v jeho praktičnosti.

Skládací kosmetické zrcátko 4 v 1

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Někdy by se hodilo vidět za roh. Hlavně když se chystáte na důležitý večer a nevíte, jak vypadá Váš účes ze zadu. Proto vzniklo toto chytré skládací zrcátko. Je rozložitelné na čtyři části, a poslední dosáhne až k týlu hlavy. A konec nervozity!

Zastřihávač nehtů Sure clip

Doba dodání: ihned

S tímto zastřihávačem dosáhnete dokonalého tvaru Vašich nehtů a hlavně bez poranění nehtových lůžek. Nože zastřihávače jsou ocelové a rukojeť protiskluzová. Navíc je součástí lupa se světélkem, pro lepší viditelnost.

Staňte se skotským Lordem

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Pouze několik lidí z milionu se narodí se zlatou lžičkou v puse. Dnes už ale není potřeba mít štěstí k tomu, abyste se stali Lordem. Jak je to možné? Podle skotského šlechtického práva je totiž každý majitel půdy ve Skotsku oprávněný nazývat se Laird - což je skotský ekvivalent k českému titulu Lord nebo Lady.

Laserové bezpečnostní světla na kolo

Doba dodání: ihned

Používat kolo jako dopravní prostředek je levné a zdravé řešení každodenního dojíždění, ve tmě se ale může stát velmi nebezpečným. S tímto světlem se ale budete na kole cítit bezpečně, i když bude venku tma jako v ranci.

Šablony na kávu 16 ks/sada

Doba dodání: ihned

Dopřejte si opravdu příjemný požitek z dobré kávy nebo cappuccina a to díky těmto netradičním šablonám na kávu. Na výběr máte z 16ti různých tvarů šablon, kterými na kávě nebo cappuccinu vykouzlíte roztomilé obrazce. Pozvali jste návštěvu na kávu?

Stránka s výsledky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další strana >>
Nákupy dětem - oblečení pro děti