Emitex Zavinovačka do autosedačky Sára šedá+černá

klikni na obrázek pro detail

Emitex Zavinovačka do autosedačky Sára šedá+černá

Poslední aktualizace: 19.04.2019 00:26:42

Doba dodání: dostupný do 6 dnů

Emitex Zavinovačka do autosedačky Sára,

Zavinovačka je velmi praktický výrobek, který si našel mnoho spokojených zákazníků. Z vnější strany je vyrobena ze softshell materiálu a z vnitřní strany z fleece. Výhodou funkčního materiálu softshell je odolnost vodě a větru, odvádí pot a dokonale zahřeje.
Zavinovačka je velmi praktický výrobek, který si našel mnoho spokojených zákazníků. Z vnější strany je vyrobena ze softshell materiálu a z vnitřní strany z fleece. Výhodou funkčního materiálu softshell je odolnost vodě a větru, odvádí pot a dokonale zahřeje. Díky rozepínání zadní části zavinovačky na druky, lze zavinovačku použít u všech typů 5ti bodového upínání bezpečnostních pásů.
Je vhodná pro děti 0-12 měsíců, délka 90 cm, ale umožňuje i delší užívání v závislosti na výšce dítěte. Obdobou této zavinovačky je zavinovací fusak Cocoon o délce 110 cm.

Několik způsobů využití - v autosedačce, v hluboké korbě, ve sportovním kočárku, v přenosné tašce pro dítě, v postýlce.
Praktické otvory pro ruce dítěte - vhodné pro děti, které rády pohybují ručičkami a nesnášejí pocit stažení v zavinovačce.
Stáhnutím šňůrek v horní části zavinovačky vznikne kapuce, která chrání dítě před chladem.Rozměry:

délka zavinovačky: 90 cm
šířka zavinovačky je pohyblivá v závislosti na stažení při zavinutí

Složení materiálu:

vnější látka: softshell + membrána, 100% polyester, vodní sloupec 10.000 mm, prodyšnost 5000 g/m2. Softshell je moderní materiál s funkčními vlastnostmi, odolný vodě a větru, odvádí pot a dokonale zahřeje. Vnitřní látka: 100% polyester, atestovaný fleece s úpravou antipeeling, materiál optimálně regulující teplotu.

Praktické, jednoduché ošetřování:

Prát v automatické pračce do 30°C, aby se zachovaly funkční vlastnosti materiálu, je potřeba používat prací prostředky vhodné pro funkční materiály s membránou a nepoužívat aviváž.
Vnější strana fusaku je jednoduše omyvatelná vlhkou tkaninou.
Je možné žehlit na nejnižší stupeň č.1.
650,- KčDětský obchod - slune-cz.cz

Nabízíme kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, monitory dechu, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, houpačky, hopsadla, hrací deky, hrazdičky, kolotoče, hračky .... a další zboží pro Vaše dětičky.