Joyetech Cuboid Pro 200W easy kit černý

klikni na obrázek pro detail

Joyetech Cuboid Pro 200W easy kit černý

Poslední aktualizace: 03.06.2020 22:30:26

Výrobce: Joyetech

Doba dodání: ihned

Joyetech Cuboid Pro 200W easy kit černý
Joyetech představuje nejdokonalejší grip s dotykovým displejem, který díky svým funkcím převyšuje všechny své konkurenty. Přehledný 2,4 palcový displej umožňuje jednoduché nastavení všech potřebných hodnot, modů a funkcí, se kterými CUBOID PRO nešetřil. Klasické mody jako jsou VW (výkon) a VT (teplotní mody) jsou samozřejmostí už každého lepšího gripu, proto přidáváme ještě RTC (zobrazení času a data) a USB Charge Mod (powerbanka). To, co ale dělá z našeho přístroje jasnou jedničku jsou funkce jako je krokoměr, vibrační technologie TAPTEC nebo vlastní nastavení tapety a spořiče obrazovky díky formátu jpg. 
Grip:Typ baterie: 2ks Monočlánků 18650 (min.25A)Výkon: 1W až 200W Nastavitelná teplota - Při režimech TC-Ni/Ti/SS316/TCR - 100°C-315°C 7 módů: TC-Ti ..... pro titanové spirálky (regulace teploty a výkonu)              TC-Ni ..... pro niklové spirálky (regulace teploty a výkonu)              VW ........ pro kanthalové a nerezové spirálky (regulace výkonu)              TC-SS316 ..... pro nerezové spirálky (regulace teploty a výkonu)              TCR ..... možnost nastavení teplotního koeficientu dle odporu žhavící hlavy                     ..... pro všechny žhavící hlavy              Clock .... zobrazení klasických hodin               USB Charger Mod ... Slouží jako ,,powerbanka´´Nabíjení: Micro USB vstup Podporovaný odpor: 0,05Ω – 3,5ΩOLED displej: Zobrazení aktuálního výkonu, teploty, napětí, odporu, proudu, času, režimu, počtu potahování a kapacitě baterieMožnost aktualizace firmwaru (možnost nahrání aktuální verze při její aktualizaci výrobcem)
Obsah balení:1x CUBOID PRO (Bez monočlánků)1x QC micro USB kabel
2 199,- KčFajncigarety

Specializovaný prodejce pro všechny vapery nabízející obrovský výběr e-cigaret, gripů, e-liquidů, bází a veškeré příslušenství za výhodné ceny.