Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 252 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 2140 z celkového počtu zboží 252 , dotaz zabral 0 sekund

Dar ducha - Prentice Mulford - 5. a 6. díl

Doba dodání: ihned

Jak si udržíme svoji sílu. Umění se učit.

Dar ducha - Prentice Mulford - 7. a 8. díl

Doba dodání: ihned

Léčení nestřídmosti pomocí zákona žádosti. Myšlenkové proudy.

Androzin Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Bylinný bioinformační přípravek Androzin kapky, doplněk stravy, harmonizuje především meridián ledvin, močového měchýře, jangový a jinový pojivový a patní, opasku, ustřední, žaludku, sleziny a tří zářičů. Obsahuje fytohormony s pozitivním vlivem na mužský a ženský hormonální systém.

Astofresh Diochi - kapky 23 ml

Doba dodání: ihned

Astofresh kapky je bylinný bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Harmonizuje především meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Přirozenou cestou upravuje problémy v oblastech trávicího systému, hormonálního systému a plic. Aktivuje a harmonizuje organismus.

Astofresh Diochi - 100 tbl

Doba dodání: ihned

Posilující přírodní a detoxikační tablety Astofresh, doplněk stravy, podporují přirozenou obranyschopnost organismu v boji proti množení virů, bakterií, patogenních mikrobů a plísní. Přispívají tak k omezení rizika vzniku nachlazení, angín a chřipek. Silice v tabletách Astofresh usnadňují dýchání a zlepšují činnost dýchacích cest. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Astomin Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Astomin kapky je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián žaludku, sleziny se slinivkou, jater a žlučníku.

Baktevir Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Bylinné kapky Baktevir jsou bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián plic, tlustého střeva a sleziny.

Cytonic Diochi - 90 kapslí

Doba dodání: ihned

Cytonic je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia. Navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián srdce, osrdečníku, tlustého střeva, sleziny, žaludku, jangový patní, jater a ledvin.

Detoxin Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Bylinný přípravek Detoxin kapky je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián jater a žlučníku.

Diaflex biobalzám Diochi - balzám 23 ml

Doba dodání: ihned

Diaflex biobalzám je koncentrovaný bioinformační biobalzám s vysokým obsahem výtažků indiánské rostliny Stevia rebaudiana a s biominerály z minerálu šungitu, který je tvořen uhlíkovou nanosítí. Předností balzámu je rychlé vypínání pleti, její výživa, výživa vlasových kořínků a ochrana dutiny ústní před zubním kazem. Urychluje čištění pleti, zpomaluje stárnutí a dokonale ji hydratuje.

Diocel Biominerál Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Diocel biominerál je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z minerálu Šungitu a organických kyselin. Harmonizuje především meridián ledvin, močového měchýře, tenkého a tlustého střeva.

Diocel Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Bylinné bioinformační kapky Diocel, doplněk stravy, obsahují řadu bylin zaměřených na detoxikaci a regeneraci močového ústrojí. Obsažené byliny se tradičně používají při alternativní léčbě onemocnění ledvin a močového měchýře, dále je pozorová, jejich pozitivní vliv na stav kůže, kvalitu vlasů, kostí a kloubů. V oblasti psychiky Diocel, díky obsaženým éterickým olejům, přispívá k omezení strachu...

Diocel Supracid Diochi - 60 kapslí

Doba dodání: ihned

Diocel Supracid je bioinformační posilující doplněk stravy, který díky obsahu přírodních minerálů napomáhá udržet rovnováhu mezi kyselými a zásaditými látkami těla. Harmonizuje především meridián žlučníku, tlustého střeva, žaludku, močového měchýře, tří zářičů a 8 zvláštních drah.

Estrozin Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Bylinné kapky Estrozin jsou bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián početí, močového měchýře, plic a žlučníku.

Gerocel Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Bylinné Gerocel kapky, doplněk stravy, harmonizují především meridián řídící, tří zářičů, žaludku, sleziny, srdce, osrdečníku, tenkého střeva, ledvin, močového měchýře, tlustého střeva, plic, jater a žlučníku. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a částech těla.

Gerocel bioenzym Diochi - 90 kapslí

Doba dodání: ihned

Gerocel kapsle - bioenzym, doplněk stravy, je bioinformační posilující doplněk stravy. Harmonizuje především meridiántří zářičů,ledvin, močového měchýře, jater, srdce, osrdečníku, řídící, početí, ústřední, sleziny, tenkého a tlustého střeva.

Intocel Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Bioinformační bylinné kapky Intocel, doplněk stravy, mají stahující účinek a všude, kudy procházejí, vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost. Posílení imunity vychází z čistoty tenkého střeva a celého trávicího ústroji.

Levamin Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Bylinné kapky Levamin jsou bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián žaludku, jater, ledvin, osrdečníku, řídící, početí, sleziny a slinivky a tří zářičů.

Nervamin Diochi - kapky 23 ml

Doba dodání: ihned

Bylinné bioinformační Nervamin kapky jsou bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián žaludku, sleziny se slinivkou, tlustého střeva, jater a osrdečníku. Harmonizuje a uklidňuje. Symbolizuje klid a pohodu. Je energetickou kotvou a má za úkol člověka celkově zklidnit a vyladit. Nervamin neobsahuje...

Sagradin Dračí Krev Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Sagradin, doplněk stravy, je bylinný bioinformační posilující přípravek s obsahem čistého latexu Crotonu lechleri. Harmonizuje meridián osrdečníku, tlustého a tenkého střeva. Sagradin podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Koupí přípravku přispíváte na obnovu stromů Crotonu lechleri v Amazonii.

Stránka s výsledky: << předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další strana >>