Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 209 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 201209 z celkového počtu zboží 209 , dotaz zabral 0 sekund

Cytosan Inovum Energy - 90 tbl

Doba dodání: ihned

Cytosan Inovum je širokospektrální bioinformační regenerační přípravek obsahující vyváženou směs huminových látek, kyselinu jantarovou, silymarin a zelený jíl. Huminové látky jsou specifickou skupinou vysokomolekulárních a nízkomolekulárních látek, jejichž struktury vykazují vysokou povrchovou aktivitu sorpční, chelátotvornou a iontově výměnnou.

Peralgin Energy - 120 tbl

Doba dodání: ihned

Peralgin harmonizuje především energetickou dráhu řídící a plic, dále pak dráhu močového měchýře, nervového a hormonálního systému, sleziny a slinivky. Kombinace olejů, výtažků z léčivých rostlin a exotických hub.

Estrozin Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Bylinné kapky Estrozin jsou bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián početí, močového měchýře, plic a žlučníku.

Citricidal VX original - kapky 20 ml

Doba dodání: ihned

Citricidal Natural je obdoba přírodních antibiotik, která dnes přestávají být účinná, ale bez vedlejší účinků. Dále je to přírodní antioxidant a účinku na 770 kmenů bakterií a 93 druhů plísní.

Pavlovy rozpravy II - Bedřich Kočí

Doba dodání: ihned

2. díl je volným pokračováním dalších 20 Kočího přednášek z let 1923 – 1940. Přednášky na sebe nenavazují, neboť jde o úplně jiná témata.

Pavlovy rozpravy III - Bedřich Kočí

Doba dodání: ihned

Do 3. dílu B. Kočí umístil původně jen 19 přednášek. I když pak ve 4. dílu jich je o jednu více (21), nechali jsme knihu v původní podobě.

Tabebuia impetiginosa Diochi - čaj 150 g

Doba dodání: ihned

Lehký čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu červených a bílých krvinek, normalizuje složení krve, zlepšuje zásobení buněk těla kyslíkem, posiluje srdce a cévy a brzdí růst rakovinných buněk. Je silným antioxidantem, ochraňuje tělo před různými toxiny a snižuje přecitlivělost těla na různé chemikálie.

Poklady jižních čech (Marie Holečková a Otomar Dvořák)

Doba dodání: ihned

Držíte v rukou publikaci, která je vlastně takovou pozvánkou, malou ochutnávkou toho nejlepšího, co si pro vás naše muzea připravila. Zaujala vás a vy jste po ní sáhli, vybrali jste si ji z mnoha titulů, které každoročně vycházejí. Proto si troufám tvrdit, že vás, stejně jako mě, zajímá, kdo jsme, odkud pocházíme a jak se tu kdysi dávno žilo. Tak si udělejte pohodlí, začtěte se do této knihy a...

Baktevir Diochi - kapky 50 ml

Doba dodání: ihned

Bylinné kapky Baktevir jsou bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián plic, tlustého střeva a sleziny.

Stránka s výsledky: << předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Nákupy dětem - oblečení pro děti