Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 254 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 201220 z celkového počtu zboží 254 , dotaz zabral 0 sekund

Matrix - mýtus o naší době - Jake Horsley

Doba dodání: ihned

MATRIX – MÝTUS O NAŠÍ DOBĚ je filosofický průvodce Matrixem, založený na předpokladu: co když je celý film naprosto pravdivý? Na této knize se nepodíleli Andy a Larry Wachowští ani Warner Brothers, kteří s ní nemají nic společného..

Matrix - Božský zdroj - Gregg Braden

Doba dodání: ihned

Tato kniha boří mnohé zavedené názory a seznamuje nás s dvaceti klíči vědomého tvoření, s jejichž pomocí lze proměnit zázraky imaginace v životní realitu. Vědeckými důkazy pak ukazuje, že to jediné, co nás omezuje, je jen a jen naše mysl.

Ruce pryč od této knihy - Jan van Helsing

Doba dodání: ihned

Kniha se zabývá záhadnými přírodními jevy a rolí "tajných společenstev" ve světě. Je pro každého, kdo má pocit, že se světem není něco v pořádku a zajímá se o jeho poslední tajemství!

Puris AG - Neera detox.kůra sirup - 1 l

Doba dodání: ihned

Neera - detoxikační kůra sedmidenní složená ze 4 druhů palmových sirupů vhodná k 7 denní detoxikaci.

A jde se na to! - Michael Morris

Doba dodání: ihned

V knize najdete praktické způsoby, kterými se dá přispívat k dobru Země a lidstva i co může člověk udělat pro své zdraví, spokojenost a seberealizaci. Přičemž každá vnější změna začíná vnitřní revolucí – zásadní změnou myšlení a úhlů pohledů.

Co nesmíte vědět! 2 - Michael Morris

Doba dodání: ihned

Bestseller Co nesmíte vědět, kde Michael Morris názorně a srozumitelně vysvětlil, jak malá skupinka bankéřů sahá prostřednictvím hospodářských a měnových válek po totálním ovládnutí světa, má pokračování, které jde ještě dál.

Skrytá symetrie lásky - Bert Hellinger

Doba dodání: ihned

Kniha je zajímavá směsice příběhů, vyprávění, transkripcí a poetických obrazů, která demonstruje to, čemu Hellinger říká ,,řády lásky", a ukazuje, jak poruchy v těchto řádech vytvářejí dědictví, s nímž je nutno počítat po mnoho generací

Můj největší učitel: Příběhy každodenní magie - Wayne W. Dyer, Lynn Lauber

Doba dodání: ihned

Příběh pojednává o tom, že události z naší minulosti nebo lidé, kteří nám ublížili, si nezaslouží pomstu či odplatu, ale jsou spíše našimi učiteli. K tomuto osvobozujícímu poznání nakonec dospěje i hlavní postava této novely.

Pole spojení - Praxe organizačních konstelací - Jan Jacob Stam

Doba dodání: ihned

Tato kniha je sbírkou mnoha vhledů do organizace, manažerské činnosti a všeho, co se těchto činností týká. Vše je doplněné o příklady z reálného života, osobní zkušenosti i teoretický rámec.

Láska, vztahy, konstelace - Jan Bílý

Doba dodání: ihned

Čtenáři je za pomoci konstelací, cvičení a mnohdy překvapivých závěrů umožněno pochopit, proč opakujeme v našich vztazích stále tytéž vzorce a kde leží klíč ke skutečně vyrovnanému, svobodnému a šťastnému partnerství.

Úžasná síla celku - Jan Bílý

Doba dodání: ihned

Kniha se zabývá organizačními a podnikovými konstelacemi, které se liší od „psychologických“ nebo „rodinných“ konstelací. Jan Bílý zde uplatňuje své poznatky a zkušenosti z prostředí podnikatelů, managerů, učitelů, lékařů a dalších profesí.

Partnerské terapie Berta Hellingera - Bert Hellinger, Johannes Neuhauser

Doba dodání: ihned

Kniha pro muže a ženy všech věkových kategorií toužících po naplněném partnerství. Jsou zde poprvé komplexně a přehledně zaznamenány celoživotní zkušenosti Berta Hellingera na poli partnerských vztahů.

Rodinné konstelace - Imperativy lásky - Bert Hellinger

Doba dodání: ihned

Kniha Imperativy lásky se stala pro mnoho lidí každodenní pomůckou. V této knize jde o imperativy, které jsou v lidských vztazích plných lásky předem dané. Proto se nám také v lásce daří jen tehdy, víme-li něco o jejích imperativech.

Vzestup - Nová zasvěcení - Karen Danrich, Thomas Weber

Doba dodání: ihned

Autoři knihy Vzestup očekávají v roce 2005 postup celého lidstva a přírody do 5. dimenze, kdy se ze Země stane hvězda. Lidská těla by měla mít semiéterickou formu, být lehčí, napůl průhledná a pastelovějších barev než jsme zvyklí v husté třídimenzionální dimenzi.

Brány pro duše - Vitalij Tichoplavov, Taťjana Tichoplavová

Doba dodání: ihned

Najdete zde odpovědi na závažné otázky, týkající se posmrtné existence duše. Kniha z pohledu vědy analyzuje neuvěřitelný proces přechodu lidské duše do jemnohmotného světa.

Když se nemožné stane - Stanislav Grof

Doba dodání: ihned

Tato kniha zkoumá fascinující pokusy v oboru astrální projekce, pozoruhodné případy synchronicity, upamatování se na vlastní porod a prenatální život, přežití vědomí po smrti a mnoho dalších témat.

Posvátná země - Hledání starověkého Peru - Hugh Thomson

Doba dodání: ihned

Kniha provází dějinami Peru. Popisuje rozmach a pád předinckých civilizací a provází tak čtenáře pěti tisíciletími peruánské historie – od teprve nedávno objevené caralské kultury přes pyramidy v Moche, chavínský labyrint a gigantické obrazce civilizace Nazca až po inckou pevnost Llactapata.

Jóga - Omládněte s jógou za 2 x7 dní - André van Lysebeth

Výrobce: Argo

Doba dodání: ihned

Staroindický výraz pro lékařství, ájurvéda, doslova znamená „znalost pro dosažení vysokého věku“. A právě ze staroindické lékařské tradice vychází André van Lysebeth ve své nejnovější knize. Na jejích stránkách vysvětluje, že proces stárnutí lze zpomalit, a poskytuje praktický návod, jak toho s využitím starověkých technik dosáhnout. Nedokáže-li se tělo zbavit toxinů, ukládá je do kloubů a tkání,...

Citricidal VX original - kapky 20 ml

Doba dodání: ihned

Citricidal Natural je obdoba přírodních antibiotik, která dnes přestávají být účinná, ale bez vedlejší účinků. Dále je to přírodní antioxidant a účinku na 770 kmenů bakterií a 93 druhů plísní.

Pomerančová vůně chce tančit - Hana Poltikovičová

Doba dodání: ihned

Tato knížka vás naučí brát své potomky jako rovnocenné partnery. Poskytne vám pár dobrých tipů na interaktivní hry. Zkrátka dá vám a vašim dětem víc než pouhé vyprávění o prázdninových dobrodružstvích jednoho úplně obyčejného devítiletého kluka.

Stránka s výsledky: << předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další strana >>