Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 269 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 221240 z celkového počtu zboží 269 , dotaz zabral 0 sekund

Božská výživa - Jasmuheen

Doba dodání: ihned

Autorka zde představuje jednoduché, ale účinné nástroje k uspokojení našeho hladovění. Ukazuje nejprve stravu která plně zajišťuje trvalé zdraví, štěstí, klid a blahobyt, ale poté nový způsob obživy plynoucí čistě ze světla prány.

Brány pro duše - Vitalij Tichoplavov, Taťjana Tichoplavová

Doba dodání: ihned

Najdete zde odpovědi na závažné otázky, týkající se posmrtné existence duše. Kniha z pohledu vědy analyzuje neuvěřitelný proces přechodu lidské duše do jemnohmotného světa.

Když se nemožné stane - Stanislav Grof

Doba dodání: ihned

Tato kniha zkoumá fascinující pokusy v oboru astrální projekce, pozoruhodné případy synchronicity, upamatování se na vlastní porod a prenatální život, přežití vědomí po smrti a mnoho dalších témat.

Posvátná země - Hledání starověkého Peru - Hugh Thomson

Doba dodání: ihned

Kniha provází dějinami Peru. Popisuje rozmach a pád předinckých civilizací a provází tak čtenáře pěti tisíciletími peruánské historie – od teprve nedávno objevené caralské kultury přes pyramidy v Moche, chavínský labyrint a gigantické obrazce civilizace Nazca až po inckou pevnost Llactapata.

Jóga - Omládněte s jógou za 2 x7 dní - André van Lysebeth

Výrobce: Argo

Doba dodání: ihned

Staroindický výraz pro lékařství, ájurvéda, doslova znamená „znalost pro dosažení vysokého věku“. A právě ze staroindické lékařské tradice vychází André van Lysebeth ve své nejnovější knize. Na jejích stránkách vysvětluje, že proces stárnutí lze zpomalit, a poskytuje praktický návod, jak toho s využitím starověkých technik dosáhnout. Nedokáže-li se tělo zbavit toxinů, ukládá je do kloubů a tkání,...

Citricidal VX original - kapky 20 ml

Doba dodání: ihned

Citricidal Natural je obdoba přírodních antibiotik, která dnes přestávají být účinná, ale bez vedlejší účinků. Dále je to přírodní antioxidant a účinku na 770 kmenů bakterií a 93 druhů plísní.

Život na živo: Jak překonat strach a nepřízeň osudu - Vladimír Kafka

Doba dodání: ihned

Kniha přináší autentické příběhy lidí, kteří za autorovy přímé účasti prožili smrt zaživa. Zažili rakovinu, která ji, umožnila vstát z mrtvých, když předtím překonali sami sebe a povýšili nemoc na dar k rozšíření vlastního smyslu života a vědomí i k prospěchu druhých.

Pomerančová vůně chce tančit - Hana Poltikovičová

Doba dodání: ihned

Tato knížka vás naučí brát své potomky jako rovnocenné partnery. Poskytne vám pár dobrých tipů na interaktivní hry. Zkrátka dá vám a vašim dětem víc než pouhé vyprávění o prázdninových dobrodružstvích jednoho úplně obyčejného devítiletého kluka.

Pečuj o své démony - Tsultrim Allione

Doba dodání: ihned

Autorka v knize poprvé přizpůsobuje revoluční moudrost největší tibetské duchovní učitelky západnímu vnímání, a zpřístupňuje tak nesmírně účinnou metodu pro vypořádání se s vnitřními nepřáteli, kteří podkopávají ty nejlepší záměry člověka.

Vidím v tobě Boha, vidím v tobě Bohyni - Jan Bílý

Doba dodání: ihned

Další z motivačních knížek lektora osobního rozvoje, systemických konstelací a mužských kruhů. Tentokrát se zabývá partnerskými vztahy.

Sedm Tibeťanek - Gerti Samelová

Doba dodání: ihned

Ženská typologie, založená na prastarém učení o harmonii energií uchovávaném po tisíciletí v tibetských klášterech, vám pomůže uspořádat si život k co největší spokojenosti.

Korálky v pupíku - Hana Poltikovičová

Doba dodání: ihned

Korálky v pupíku zachycují vnitřní svět mladé rozverné dívky, která touží po poznání podstaty světa a sebe samé. Radostně, povzbudivě a jednoduše vypráví o věcech, kterých se, i kdyby jen lehounce ve skrytu duše, dotkl snad každý z nás.

Velký experiment - Wendy Kennedy, Tom Kenyon

Doba dodání: ihned

Kniha ukazuje, že navzdory všemu „negativnímu“, hrám či manipulacím – jsme to vy, kdo je tvůrcem bytí, můžete změnit svou verzi reality.

Umíme si vytvořit domov? Aneb Feng-šuej po česku - Karel Funk

Doba dodání: ihned

Kniha známého autora o tom, jak si vytvářet domov, o vztazích smyslového a duchovního světa, o meditaci i vztazích mezi rodiči a dětmi. Knihu doprovázejí fotografie Hany Rysové.

Léčba chladem: Voda, Vzduch, Kryoterapie - L. Svitkovskaja

Doba dodání: ihned

Snad každý člověk ví, že otužování vede k pevnému zdraví. Co vlastně ale otužování je a jak je provádět, aby opravdu vedlo k posílení organizmu, a ne k nastydnutí? Kniha vychází z ruských i jiných léčitelských tradic.

Zbavte se nepořádku s feng-šuej - Karen Kingstonová

Doba dodání: ihned

Světový bestseller Zbavte se nepořádku s feng-šuej nabízí zcela nový přístup, JAK SI DÁT ŽIVOT DO POŘÁDKU. Kniha s nadhledem a humorem zkoumá, co nepořádek vlastně je, proč jej máme a co výměnou za všechny zbytečnosti získáme – energii, čas a radost ze života!

Minulost je mrtvá, život začal právě teď - Vladimír Kafka

Doba dodání: ihned

21. 12. 2012 nedošlo k obrovské katastrofě, ale k velikým změnám. Změnilo se naše vnímání, my sami. Proč to tak je, jak se to projevilo a co pro to můžeme udělat, se dovíte právě z této knihy.

Květ života: Praktické zkušenosti a nové přístupy - Jeanne Ruland

Doba dodání: ihned

Dozvíte se, jak rozvíjet květ života a jak se sami stát tvůrci. Autorka se s vámi podělí o poznatky ze své vlastní praxe, postaví s vámi postupně prvních sedm kruhů a představí vám možnosti aplikace květu života v každodenním životě.

Kryon: Najdi cestu k sobě - Marketa Selinijana Stejskalová

Doba dodání: ihned

Kniha pojednává o dění na Zemi a dává čtenáři nový pohled na svět kolem nás očima magnetické lásky. Pomáhá najít pochopení v situacích, které člověk vnímá, ale kde je s rozumem v koncích. Kniha se dotýká duše člověka, jeho nitra a umožňuje mu otevřít srdce a překonat překážky, které jeho cestu provází.

Stíny před úsvitem - Teal Swan

Doba dodání: ihned

Autorka byla třináct let brutálně zneužívaná, ale uprchla. Byla z ní zlomená a bezmocná bytost na pokraji sebevraždy plná bolesti a nenávisti k sobě. Jenže se nevzdala. Naučila se znovu milovat ostatní a sebe. Naučila se odpouštět a zvítězila. Dnes to učí druhé.

Stránka s výsledky: << předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další strana >>