Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 259 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 221240 z celkového počtu zboží 259 , dotaz zabral 0 sekund

Posvátná země - Hledání starověkého Peru - Hugh Thomson

Doba dodání: ihned

Kniha provází dějinami Peru. Popisuje rozmach a pád předinckých civilizací a provází tak čtenáře pěti tisíciletími peruánské historie – od teprve nedávno objevené caralské kultury přes pyramidy v Moche, chavínský labyrint a gigantické obrazce civilizace Nazca až po inckou pevnost Llactapata.

Jóga - Omládněte s jógou za 2 x7 dní - André van Lysebeth

Výrobce: Argo

Doba dodání: ihned

Staroindický výraz pro lékařství, ájurvéda, doslova znamená „znalost pro dosažení vysokého věku“. A právě ze staroindické lékařské tradice vychází André van Lysebeth ve své nejnovější knize. Na jejích stránkách vysvětluje, že proces stárnutí lze zpomalit, a poskytuje praktický návod, jak toho s využitím starověkých technik dosáhnout. Nedokáže-li se tělo zbavit toxinů, ukládá je do kloubů a tkání,...

Citricidal VX original - kapky 20 ml

Doba dodání: ihned

Citricidal Natural je obdoba přírodních antibiotik, která dnes přestávají být účinná, ale bez vedlejší účinků. Dále je to přírodní antioxidant a účinku na 770 kmenů bakterií a 93 druhů plísní.

Pomerančová vůně chce tančit - Hana Poltikovičová

Doba dodání: ihned

Tato knížka vás naučí brát své potomky jako rovnocenné partnery. Poskytne vám pár dobrých tipů na interaktivní hry. Zkrátka dá vám a vašim dětem víc než pouhé vyprávění o prázdninových dobrodružstvích jednoho úplně obyčejného devítiletého kluka.

Pečuj o své démony - Tsultrim Allione

Doba dodání: ihned

Autorka v knize poprvé přizpůsobuje revoluční moudrost největší tibetské duchovní učitelky západnímu vnímání, a zpřístupňuje tak nesmírně účinnou metodu pro vypořádání se s vnitřními nepřáteli, kteří podkopávají ty nejlepší záměry člověka.

Vidím v tobě Boha, vidím v tobě Bohyni - Jan Bílý

Doba dodání: ihned

Další z motivačních knížek lektora osobního rozvoje, systemických konstelací a mužských kruhů. Tentokrát se zabývá partnerskými vztahy.

Sedm Tibeťanek - Gerti Samelová

Doba dodání: ihned

Ženská typologie, založená na prastarém učení o harmonii energií uchovávaném po tisíciletí v tibetských klášterech, vám pomůže uspořádat si život k co největší spokojenosti.

Korálky v pupíku - Hana Poltikovičová

Doba dodání: ihned

Korálky v pupíku zachycují vnitřní svět mladé rozverné dívky, která touží po poznání podstaty světa a sebe samé. Radostně, povzbudivě a jednoduše vypráví o věcech, kterých se, i kdyby jen lehounce ve skrytu duše, dotkl snad každý z nás.

Velký experiment - Wendy Kennedy, Tom Kenyon

Doba dodání: ihned

Kniha ukazuje, že navzdory všemu „negativnímu“, hrám či manipulacím – jsme to vy, kdo je tvůrcem bytí, můžete změnit svou verzi reality.

Umíme si vytvořit domov? Aneb Feng-šuej po česku - Karel Funk

Doba dodání: ihned

Kniha známého autora o tom, jak si vytvářet domov, o vztazích smyslového a duchovního světa, o meditaci i vztazích mezi rodiči a dětmi. Knihu doprovázejí fotografie Hany Rysové.

Zbavte se nepořádku s feng-šuej - Karen Kingstonová

Doba dodání: ihned

Světový bestseller Zbavte se nepořádku s feng-šuej nabízí zcela nový přístup, JAK SI DÁT ŽIVOT DO POŘÁDKU. Kniha s nadhledem a humorem zkoumá, co nepořádek vlastně je, proč jej máme a co výměnou za všechny zbytečnosti získáme – energii, čas a radost ze života!

Minulost je mrtvá, život začal právě teď - Vladimír Kafka

Doba dodání: ihned

21. 12. 2012 nedošlo k obrovské katastrofě, ale k velikým změnám. Změnilo se naše vnímání, my sami. Proč to tak je, jak se to projevilo a co pro to můžeme udělat, se dovíte právě z této knihy.

Květ života: Praktické zkušenosti a nové přístupy - Jeanne Ruland

Doba dodání: ihned

Dozvíte se, jak rozvíjet květ života a jak se sami stát tvůrci. Autorka se s vámi podělí o poznatky ze své vlastní praxe, postaví s vámi postupně prvních sedm kruhů a představí vám možnosti aplikace květu života v každodenním životě.

Žítkovské bohyně - Kateřina Tučková

Doba dodání: ihned

Byly bohyně nebezpečím pro důvěřivé pacienty, ideologickou hrozbou normalizované společnosti nebo k jejich pádu vedla obyčejná závist a lidská zášť? O tom pojednává román Kateřiny Tučkové, autorky bestselleru Vyhnání Gerty Schnirch.

Jedlá soda: noční můra farmaceutického průmyslu - Mark Sircus

Doba dodání: ihned

Léta se jedlá soda využívá jako součást celé řady nemocničních procedur. Většina lidí však stále neví, jak rozsáhlý je její terapeutický potenciál. Dr. Mark Sircus ukazuje, jak může posloužit ke zmírnění, a možná dokonce i prevenci mnoha zdravotních potíží a nemocí. 

Mysterium zrození - Pavel Ziegler

Doba dodání: ihned

Kniha odhaluje jiný úhel pohledu na některé symboly, legendy i fakta, než na jaký jsou lidé dosud zvyklí. Je mnoho informací zahalených závojem tajemství a je mnoho mysterií, na něž autor poukazuje, která po tisíciletí skrývají církve, tajné společnosti a řády.

Internetový farář - Ruda Špaček - Ruda Špaček

Doba dodání: ihned

Nekonvenční myšlenky, názory a výklady křesťanského kněze, který velmi otevřeně nechává nahlédnout do prostředí vlastní duše bez jakékoliv cenzury a odpovídá na netradiční otázky.

Změňte písmo, změníte život - Mary Dawn Gladsonová

Doba dodání: ihned

Změnou rukopisu ke změně osobnosti. Tato grafologická příručka od renomované americké autorky není pouze běžnou publikací zaměřenou na analýzu písma. Zabývá se i opačným procesem: vlivem změny rukopisu na osobnost člověka.

Japonky nestárnou ani netloustnou - Doyle, Moriyama

Doba dodání: ihned

Jste-li unaveni rozličnými pravidly hubnutí, je čas poznat jedno z nejlépe střežených tajemství zdraví, štíhlosti a dlouhověkosti – je čas poznat japonskou fontánu mládí. Japonky jsou totiž světové šampionky v dlouhověkosti.

Krajinou čertových kamenů - Eva Krafková

Doba dodání: ihned

Průvodce po záhadných místech a energiích Kunžaku a okolí s krásnými fotografiemi Marie Holečkové. Křídový papír, desítky fotografií. Kamenní strážci Kunžaku odhalují svá tajemství ve vyprávění i fotografiích netradičního průvodce této dosud málo probádané krajiny jižních Čech. 2.vydání, Beroun, nakl. MH, 127 str., váz

Stránka s výsledky: << předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další strana >>