Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 269 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 241260 z celkového počtu zboží 269 , dotaz zabral 0.01 sekund

Žítkovské bohyně - Kateřina Tučková

Doba dodání: ihned

Byly bohyně nebezpečím pro důvěřivé pacienty, ideologickou hrozbou normalizované společnosti nebo k jejich pádu vedla obyčejná závist a lidská zášť? O tom pojednává román Kateřiny Tučkové, autorky bestselleru Vyhnání Gerty Schnirch.

Jedlá soda: noční můra farmaceutického průmyslu - Mark Sircus

Doba dodání: ihned

Léta se jedlá soda využívá jako součást celé řady nemocničních procedur. Většina lidí však stále neví, jak rozsáhlý je její terapeutický potenciál. Dr. Mark Sircus ukazuje, jak může posloužit ke zmírnění, a možná dokonce i prevenci mnoha zdravotních potíží a nemocí. 

Mysterium zrození - Pavel Ziegler

Doba dodání: ihned

Kniha odhaluje jiný úhel pohledu na některé symboly, legendy i fakta, než na jaký jsou lidé dosud zvyklí. Je mnoho informací zahalených závojem tajemství a je mnoho mysterií, na něž autor poukazuje, která po tisíciletí skrývají církve, tajné společnosti a řády.

Internetový farář - Ruda Špaček - Ruda Špaček

Doba dodání: ihned

Nekonvenční myšlenky, názory a výklady křesťanského kněze, který velmi otevřeně nechává nahlédnout do prostředí vlastní duše bez jakékoliv cenzury a odpovídá na netradiční otázky.

Změňte písmo, změníte život - Mary Dawn Gladsonová

Doba dodání: ihned

Změnou rukopisu ke změně osobnosti. Tato grafologická příručka od renomované americké autorky není pouze běžnou publikací zaměřenou na analýzu písma. Zabývá se i opačným procesem: vlivem změny rukopisu na osobnost člověka.

Japonky nestárnou ani netloustnou - Doyle, Moriyama

Doba dodání: ihned

Jste-li unaveni rozličnými pravidly hubnutí, je čas poznat jedno z nejlépe střežených tajemství zdraví, štíhlosti a dlouhověkosti – je čas poznat japonskou fontánu mládí. Japonky jsou totiž světové šampionky v dlouhověkosti.

Krajinou čertových kamenů - Eva Krafková

Doba dodání: ihned

Průvodce po záhadných místech a energiích Kunžaku a okolí s krásnými fotografiemi Marie Holečkové. Křídový papír, desítky fotografií. Kamenní strážci Kunžaku odhalují svá tajemství ve vyprávění i fotografiích netradičního průvodce této dosud málo probádané krajiny jižních Čech. 2.vydání, Beroun, nakl. MH, 127 str., váz

Litavka řeka skrytých pokladů - Otomar Dvořák

Doba dodání: ihned

Autoři Otomar Dvořák a Marie Holečková "Putovali jsme už kolem delších a mohutnějších řek, ale přesto jsem ochoten tvrdit, že skromná říčka Litavka se jim vyrovná a v mnohém je i předčí. Je totiž proměnlivá, neustále plná překvapení, na každém kroku naznačuje nečekané souvislosti a tomu, kdo se umí dívat, otevírá truhlice svých vzácných pokladů. vydalo Nakl. MH, Beroun 2007, vyd., 159 str., váz,...

Krajinou řeky Doubravy - Marie Hrušková, Marie Holečková

Doba dodání: ihned

Pohled na krajinu Vysočiny očima, kterýma jsme se již pomalu zapomněli dívat, na její jemnou krásu a energií nabitá místa. vydalo Nakl. MH, 1. vydání, Beroun 2006, 95 str., váz., křídový papír, barevná

Poklady pod skálou poutníků - Otomar Dvořák, Marie Holečková

Doba dodání: ihned

Za tajemstvím Mníšku pod Brdy. vyd, Nakl. MH Beroun 2006, 103 str., křídový papír, barevná

Za památnými stromy Vysočiny - Marie Hrušková, Marie Holečková

Doba dodání: ihned

Záměrem knihy není uvést všechny chráněné stromy dané oblasti. Je to subjektivní výběr ze seznamu památných stromů, jenž ukazuje, co pozoruhodného na nich je, co znamenají pro okolí a jak je také možné stromy vnímat. To vše v úzkém kontextu s historií daného místa. Kniha je doplněna velkým množstvím zajímavých fotografií, v nichž se snoubí genius loci s malebnou krajinou Vysočiny. Vydalo Nakl. MH...

Elegantní bůh - Alternativní model jsoucna - Miroslav Zelenka

Doba dodání: ihned

Tato kniha popularizuje vědu (zejména kosmologii) a přitom je syntézou vědy, mysticismu a alternativní filozofie. Jedná se o souhrn názorů, které lze zahrnout pod pojem alternativní paradigma nebo zjednodušeně model jsoucna.

Provázení stářím a umíráním - Karel Funk

Doba dodání: ihned

Srozumitelná, praktická a přístupná příručka pro každého, kdo pečuje o staré nebo umírající lidi , ať doma nebo v některé organizaci, nebo se na tuto práci připravuje. Kromě praktického aspektu se autor zamýšlí i nad tím, co se děje po smrti.

Síla krkavce a moudrost hada - Noragh Jones

Doba dodání: ihned

Autorka popisuje prostřednictvím zpěvů, rituálů a tradic, které udržovaly ženy, staletý rytmus práce, života a umírání a dochází k závěru, že neshody a stres v moderní společnosti nevyřešíme útěkem, ale opětovným usilováním o dosažení dávného a hlubokého porozumění

Cesta císařovny: Manuál úspěšné ženy - Ulja Krautwald, Christine Li

Doba dodání: ihned

Z dosud nikdy nepřeloženého klasického čínského pramene se žena dozví, jak v sobě objevit svou vnitřní císařovnu, být silná, velkorysá, otevřená a přesto tajuplná, naučí se znát vnitřní zdroj své síly.

Stíny na kupecké stezce: V učení sibiřského šamana - Pavlína Brzáková

Doba dodání: ihned

Knihy vypráví příběh dívky Alapču, která se vydává do světa, aby v něm našla „opravdového člověka“, který by jí pomohl odhalit smysl jejího života. Vnitřní touha ji zavede do vzdálené sibiřské tajgy, kde dosud sídlí pradávná moudrost.

Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku - Jiří V. Čmolík

Doba dodání: ihned

Kniha Trhák je transformační knihou o vašem mozku. V knize se dozvíte šokující informace z nejnovějších neurologických výzkumů mozků s propojením do praktické roviny našeho života. Všechno je jinak!

Riziko je nová jistota - Randy Gage

Doba dodání: ihned

Kniha je určena pro ty, kteří se nebojí myslet jinak – jde o provokující a myšlenky podněcující manifest pro čtenáře, kteří se nevyhýbají riziku. Vyzve Vás k tomu, abyste mysleli postranně, přemýšleli o sporných premisách a stali se tím, kdo stojí proti.

Ze mě: Cesta blázna a vnitřní svět Jaroslava Duška - Pavlína Brzáková

Doba dodání: ihned

Autorizované povídání známého herce Jaroslava Duška o narození, životě a smrti. Příběhy protkané přítomností, volné asociace a rozmanitá setkání se Skutečností. Knihu provázejí zdařilé ilustrace Zbyňka Zenkla, zaměstnance chráněné dílny Rolnička v Soběslavi.

Tajemná místa Brna a okolí - Pavel Kozák

Doba dodání: ihned

Autor ve své knize popisuje energetický charakter míst, jejich historický vývoj včetně vědeckých spekulací a nynější podobu místa. Dozvíte se zajímavé informace o mnoha místech, stavbách, kamenech, jeskyních i stromech. I Brno má svá tajemství, jak se dozvíme z nové knihy P. Kozáka, který u nás mezi prvními uvedl a prozkoumal ley linie v Čechách i na Moravě. Tradičně představí i desítky...

Stránka s výsledky: << předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další strana >>