Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 252 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 141160 z celkového počtu zboží 252 , dotaz zabral 0 sekund

Artrin Energy - krém 50 ml

Doba dodání: ihned

Má silné analgetické, antispasmatické a prokrvovací účinky. Komplex látek obsažených v Artrinu lze využít: -při bolestech a zánětlivých stavech kloubů, svalů a šlach, -při revmatismu, bolestech pátere a krčního svalstva, k regeneraci při únavě, chladu, nedostatečném prokrvení končetin a dalších pohybových obtížích. Krém aplikujeme při problémech s ledvinami, močovým měchýřem, prostatou a dalších...

Cytovital Energy - krém 50 ml

Doba dodání: ihned

Bioinformační krém pro výživu buněk pokožky a pro její silnou regeneraci. Je vhodný hlavně k: omlazení pokožky a pro regeneraci a detoxikaci buněk, při silném poškození kůže (např. jizvami, ránami, odřeninami, celulitidou, různým zářením, ohněm, plísněmi, záněty a opary), pro podporu činnosti vaječníku při neplodnosti a k podpore správné činnosti štítné žlázy. Aplikujeme zevně při cystách,...

Ruticelit Energy - krém 50 ml

Doba dodání: ihned

Obsahuje výtažky látek, které mají protizánětlivý a protinádorový účinek a silné protiplísňové účinky. Rostlinné látky použité v tomto komplexu působí zejména při cévních onemocněních jako jsou záněty žil, hemoroidech, výronech, proleženinách, dále při zhmožděninách a zlomeninách, nedostatečném periferním prokrvení, trombózách, lomivosti jemných cévních kapilár na obličeji i po těle. Urychlují...

Spiron Energy - spray 50 ml

Doba dodání: ihned

Produkt obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací. Vdechováním se dostávají aromatické látky velmi rychle do krevního oběhu, a proto dokáží až pozoruhodně upravit různé tělesné funkce. Doporučujeme aplikovat při: bolestech hlavy, depresích, neurastenii, při nervovém vyčerpání, infekčním onemocnění plic a chřipkách. Na cestách můžete Spiron využít i pro dezinfekci...

Audiron Energy - kapky do uší 30 ml

Doba dodání: ihned

Použití audironu: má protizánětlivé, protivirové a regenerační účinky, je vhodný jako doplněk při léčbě zánětu zvukovodu a středního ucha, zvláště v dětském věku, pomáhá při bolestech uší u horečnatých dětských onemocnění, příznivě působí na některé poruchy sluchu a hučení či pískání v ušící. Při bolestech hlavy se doporučuje potírat čelní dutiny a krční páteř.

Puris AG - Neera detox.kůra sirup - 0,5 l

Doba dodání: ihned

Neera - detoxikační kůra třídenní složená ze 4 druhů palmových sirupů vhodná k 3 denní detoxikaci

Organic chlorella Powder Energy - prášek 100 g

Doba dodání: ihned

Tichomořský ostrov Tchaj-wan je jedinou lokalitou na světě, která nabízí tu nejkvalitnější chlorelu. V naprosto unikátním prostředí, napájena přírodní pramenitou vodou, vyniká svou čistotou a účinností. Je zdrojem důležitých vitaminů a minerálních látek. Je bohatá na chlorofyl a růstový faktor CGF.

Hawaii spirulina Energy - 200 tbl

Doba dodání: ihned

Spirulina rychle obnovuje výkonnost těla a regeneruje organismus při vysoké zátěži, takže jí můžeme nabídnout nejen doplňování sil, ale úspěchem ji lze použít i v rámci zachování mladistvého těla i ducha. Její rejuvenilizační účinky pomáhají udržet vysokou schopnost adaptability těla i v momentech nesprávné výživy ( alkohol..) . Představuje jednu z nejlepších variant harmonizace při celkovém...

Relaxin Energy - kapky 30 ml

Doba dodání: ihned

Relaxin je bylinný prostředek, který přispívá k celkovému zklidnění, napomáhá zvládnout škodlivý stres, předchází stavům úzkosti a deprese, navozuje celkovou pohodu a duševní rovnováhu a pomáhá pří zvládání závislosti např. na alkoholu, kouření.

Organic matcha Powder Energy - prášek 50 g

Doba dodání: ihned

Matcha pocházející z vybraných částí Japonska je právem označován za klenot mezi čaji. Jeho nesmírně náročné pěstování a téměř alchymistický způsob zpracování z něj činí krásný nápoj s bohatou chutí, vůní a nesmírně pozitivními účinky pro tělo i mysl.

Organic Sacha Inchi Energy - olej 100 ml

Doba dodání: ihned

Terapeutický olej z peruánské oblasti Jižní Ameriky je doplněk stravy, který obsahuje významné množství omega-3,6,9 nenasycených mastných kyselin v optimálních poměrech, vysoké vstřebatelnosti a chutné, jemně oříškové podobě.

Organic Maca Powder Energy - prášek 100 g

Doba dodání: ihned

Maca je legendární rostlinou peruánských And používanou po staletí. Obsahuje mnoho stopových prvků (železo, vápník, měď, zinek, hořčík, draslík, sodík a jód), vitamínů ( A, B1, B2, B6, B12, C a E), velké množství aminokyselin, glykosidy, steroly, třísloviny, saponiny, terpenoidy a mnohé další.

Duchovní význam vánoc - Flower A. Newhouse

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

V této knize autorka odhaluje krátkodobé, vzájemné pronikání duchovního a materiálního světa během Vánoc, vysvětluje hlavní vánoční symboly a vede čtenáře až k samotnému TAJEMSTVÍ.

Tajemství vánočních nocí - Jeanne Ruland

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Váš osobní průvodce nejkrásnější dobou roku! Vánoční noci neboli dvanáct posvátných dnů mezi počátkem vánočních svátků a dnem Tří králů (6. ledna).

Třináctá učednice - Deepak Chopra

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Velmi úspěšný autor knih Buddha a Ježíš splétá dohromady historický příběh, tajemství, vzrušující dobrodružství a intriky v tomto mistrovsky napsaném románu, který odhaluje překvapivé objevy o neznámé poslední Kristově učednici a nabízí nové pochopení toho, kým byl Ježíš ve svých posledních dnech.

Jak poznat Boha - Deepak Chopra

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Dostává se nám do ruky další z řady pokusů vědy proniknout k tajemství božího stvoření, tentokrát pomocí kvantové fyziky. Autor však projevuje fundovanost též v oboru filosofie a hlubinné psychoanalýzy, pomocí nichž se snaží proniknout co nejhlouběji k lidské duši.

Zeptejte se Deepaka na zdraví a životní styl - Deepak Chopra

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Deepak Chopra shromáždil v této knize otázky a odpovědi o všech fázích lásky. Věnuje se budování a začátkům nových vztahů. Mluví o emocích i sexualitě.

Jak proměnit myšlenky v zázraky - Kurt Tepperwein

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Jak se modlit, abychom byli vyslyšeni? Proč bývají některé modlitby vyslyšeny a jiné zase ne? Jak bychom se měli modlit, a ke komu? Kurt Tepperwein ukazuje způsob, jak uspořádat ducha a mysl tak, aby byly naše prosby skutečně vyslyšeny.

Duchovní zákony 2 - Kurt Tepperwein

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Pochopení duchovních zákonů nám pomáhá cítit se stále více jako neoddělitelná část univerzitní jednoty. Duchovní zákony upozorňují na spravedlnost mimo konvence a morálku a poukazují na kosmický plán, který nabízí nové, netušené možnosti řešení našich potíží.

Moc a síla víry - Kurt Tepperwein

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Probuzení našeho nejsilnějšího vnitřního potenciálu. Co nás vede životem, není-li to naše vnitřní božské jádro? Autor nás uvádí do této problematiky, k rozvíjení božské energie v nás, k harmonickému životu, jehož smysl můžeme určovat sami.

Stránka s výsledky: << předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další strana >>