Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 209 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 141160 z celkového počtu zboží 209 , dotaz zabral 0 sekund

Odhalení: Sedm posvátných závojů duše - Megan Watterson

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Odhalení je návod, jak znovu objevit svou duši. Megan Wattersonová je duchovní mentorka, mluvčí a badatelka na téma Božského ženství, která inspiruje ženy, aby žily se smělostí a autenticitou hlasu své duše.

T CD4 Imuserol Diochi - 80 kapslí

Doba dodání: ihned

Přírodní bioinformační kapsle T CD4 IMUSEROL harmonizují především meridián řídící, osrdečníku, sleziny a slinivky, početí, žaludku a dalších energetických drah. Bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z kozího kolostra, výtažků silic z rostliny Coriandrum sativum, a unikátním poměrem beta glukanů ?-1,3 a ?-1,4 z rostliny Avenna sativa.

Jihočeský kraj: Krásy a tajemství České republiky - Bohumil Vurm

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Třetí kniha známého astrologa se tentokrát zaměřuje na diagnostiku nemocí pomocí znamení zvěrokruhu. Vychází z data narození a pozice Slunce a ascendentu, ale také jednotlivých energií ostatních planet, jež v součtu dávají velmi přesný obraz tělesné harmonie jedince.

Šungit, kámen života - Regina Martino

Doba dodání: ihned

Kniha potvrzuje ochranné, léčebné a detoxikační účinky šungitu. Ukazuje, že šungit působí také jako přirozený antioxidant, posiluje náš imunitní systém, přináší úlevu od bolestí a zmírňuje alergie. V podobě šungitové vody, šungitové pasty či dalších šungitových přípravků ho můžeme používat k léčbě kožních onemocnění a svalově-kosterních chorob. Tento minerál dále urychluje léčení zranění a úrazů,...

Jak si zachovat mladi - Kurt Tepperwein

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Autor sbíral poznatky na toto téma po dobu 30 let. V této knize shrnuje, co všechno je pro udržení zdraví důležité: výživa, vitaminy, rovnováha kyselin a zásad v těle, pozitivní mysl, zdravý pohyb.

Vista Clear Diochi - 60 kapslí

Doba dodání: ihned

Vista clear kapsle je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián jater, žlučníku, tlustého střeva, plic, tří zářičů, ledvin a všechny zvláštní energetické dráhy.

Tajemná a léčivá místa jižních Čech a Pošumaví - Marie Holečková, Otomar Dvořák

Doba dodání: ihned

Tajemná a léčivá místa jižních Čech a Pošumaví - Marie Holečková a Otomar Dvořák Z obsahu: Putim * Lomec * Templářský poklad * Kadov - léčivý viklan * Čertovy kameny * Klatovská chaloupka * Zimní hora Vimperk * Zaniklá medvědí svatyně * Léčivý kamenný kruh Holašovice * Místo naděje Trocnov * Andělská Volyně * Sedm tajemství Třeboně * atd... Vydalo Nakladatelství MH, 1. ydání, Beroun 2012

Sami sobě - Ria Fábry

Doba dodání: ihned

Tato knížka, jak nám říká její název, chce zlehka napovědět, že záleží jen na nás. Na tom, co si rozhodneme darovat. "Daruje sami sobě lásku, radost a tím i zdraví. Přijměte zodpovědnost za svůj život. Odevzdejte strachy a najdete elixír života" ... citace autorky

Existuje Bůh - Miloslav Král, Zdeněk Hajný

Doba dodání: ihned

Tento odborný exkurz do odpovědí na jednu z nejdiskutovanějších otázek je určen především těm, kteří se na možnost existence Boha v jakékoli formě tváří skepticky. Autor má pro odbornou diskusi na toto téma všechny nutné předpoklady: jako člen akademie věd dlouhá léta studoval i prezentoval teorii vědy a kybernetiky,

Slavní návštěvníci Karlových Varů - Stanislav Burachovič

Doba dodání: ihned

Informace o osobnostech od Karla IV., Petra Velikého, J.S.Bacha, Marii Terezii, Nikoly Paganiniho či Karla Čapka až po Vladimíra Párala s množstvím zajímavých dokumentů a fotografií zajímavě přibližuje renomovaný autor a znalec Karlovarska S. Burachovič.

Diamond Energy - zubní pasta 120 g

Doba dodání: ihned

Bioinformační zubní pasta jemné skořicově-citronové chuti a lehké vůně. Po jejím použití cítíme v ústech lehké mravenčení a slabý analgetický efekt. působí proti vzniku zubního kazu, má protizánětlivé účinky, zmírňuje krvácivost dásní, má jemné bělicí účinky, vytváří na zubech ochranný film.

Silix Energy - zubní pasta 120 g

Doba dodání: ihned

Bioinformační zubní pasta se zvýšeným obsahem koloidního křemíku, který má vliv na pevnost tkání. Obsahuje též kopaivový balzám s protizánětlivým účinkem, získávaný v pralesích peruánské Amazonie. Působí proti vzniku zubního kazu, má protizánětlivé účinky, regeneruje a posiluje zubní sklovinu, zvyšuje pevnost zubů a dásní, dodává pocit čistoty, středně silná svěžest a ochrana v ústech přetrvávají...

Balsamio Energy - zubní pasta 100 ml

Doba dodání: ihned

Zubní pasta s maximálně osvěžujícím účinkem a adstringentním působením. Působí proti vzniku zubního kazu, má protizánětlivé účinky – vhodné při aftech, oparech a zánětech dutiny ústní, pomáhá při krvácivosti dásní a parodontitidě, doplněk léčby odhalených zubních krčků.

Diochi Diolift hydrogel s botox efektem krém 30 ml

Doba dodání: ihned

Laboratoře Diochi vyvinuly zcela nový typ liftingového gelu proti stárnutí pokožky a tvorbě vrásek. Diolift je bioinformační hydratační liftingový hydrogel s lilií a Aloe vera s „oxyminerály“. Vhodný je pro velmi citlivou a unavenou pleť se sklonem k vráskám. Geniální kombinace bioaktivních látek z rostlin, organických minerálů, kyseliny hyauluronové a hexapeptidu omlazuje pleť. Svým složením je...

Cassis Diochi - šumivý nápoj - 20 tablet

Doba dodání: ihned

Osvěžující nápoj Cassis podporuje zdravý imunitní systém, je bohatý zdroj vitamínu C, napomáhá snižovat pocit únavy, podporuje žilní oběh a přispívá k činnosti nervové a psychické soustavy.

Citrus Diochi - šumivý nápoj - 20 tablet

Doba dodání: ihned

Osvěžující šumivý nápoj Citrus obsahuje antioxidanty, které pomáhají chránit buňky a tkáně před oxidačním poškozením, je bohatý zdroj vitamínu C, podporuje trávení a srdeční činnost a napomáhá k odolnosti těla před stresem.

Tropic Diochi - šumivý nápoj - 20 tablet

Doba dodání: ihned

Šumivý osvěžující nápoj Tropic podporuje zdravý imunitní systém, pomáhají chránit buňky a tkáně před oxidačním poškozením, je bohatý zdroj vitamínu C, přispívá k udržení rovnováhy cukru v těle a napomáhá ke snížení únavy.

O mysli - P. Mulford

Doba dodání: ihned

Tato kniha nabízí myšlenky a úvahy o tom, jak je možné zvládnout cestu na nejvyšší úroveň vědomí. Jsou to jednoduché, ale přitom velice účinné rady a návody, s jejichž pomocí můžeme dosáhnout všeho, nač si pomyslíme. Autor zároveň usiluje o komplexní návod na zdravý život plný síly a úspěchu, a proto se vyjadřuje i k takovým tématům, jako mezilidské vztahy, práce a zaměstnání, finanční...

Krutá hra o tvé zdraví - Tomáš Kašpar

Doba dodání: ihned

Věděli jste, že rady lékařů o výživě vás mohou zabít, nízkotučné diety způsobují obezitu, málo tuku ve stravě může poškodit mozek, cholesterol nemůže za ucpávání cév, ale nízký cholesterol vám může způsobit rozpad svalů a cukrovka není nevyléčitelná nemoc, ale píchání inzulínu pacienty zabíjí?

Matrix - mýtus o naší době - Jake Horsley

Doba dodání: ihned

MATRIX – MÝTUS O NAŠÍ DOBĚ je filosofický průvodce Matrixem, založený na předpokladu: co když je celý film naprosto pravdivý? Na této knize se nepodíleli Andy a Larry Wachowští ani Warner Brothers, kteří s ní nemají nic společného..

Stránka s výsledky: << předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další strana >>
Nákupy dětem - oblečení pro děti