Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 209 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 161180 z celkového počtu zboží 209 , dotaz zabral 0 sekund

Ruce pryč od této knihy - Jan van Helsing

Doba dodání: ihned

Kniha se zabývá záhadnými přírodními jevy a rolí "tajných společenstev" ve světě. Je pro každého, kdo má pocit, že se světem není něco v pořádku a zajímá se o jeho poslední tajemství!

Puris AG - Neera detox.kůra sirup - 1 l

Doba dodání: ihned

Neera - detoxikační kůra sedmidenní složená ze 4 druhů palmových sirupů vhodná k 7 denní detoxikaci.

Co nesmíte vědět! 2 - Michael Morris

Doba dodání: ihned

Bestseller Co nesmíte vědět, kde Michael Morris názorně a srozumitelně vysvětlil, jak malá skupinka bankéřů sahá prostřednictvím hospodářských a měnových válek po totálním ovládnutí světa, má pokračování, které jde ještě dál.

Můj největší učitel: Příběhy každodenní magie - Wayne W. Dyer, Lynn Lauber

Doba dodání: ihned

Příběh pojednává o tom, že události z naší minulosti nebo lidé, kteří nám ublížili, si nezaslouží pomstu či odplatu, ale jsou spíše našimi učiteli. K tomuto osvobozujícímu poznání nakonec dospěje i hlavní postava této novely.

Pole spojení - Praxe organizačních konstelací - Jan Jacob Stam

Doba dodání: ihned

Tato kniha je sbírkou mnoha vhledů do organizace, manažerské činnosti a všeho, co se těchto činností týká. Vše je doplněné o příklady z reálného života, osobní zkušenosti i teoretický rámec.

Když se nemožné stane - Stanislav Grof

Doba dodání: ihned

Tato kniha zkoumá fascinující pokusy v oboru astrální projekce, pozoruhodné případy synchronicity, upamatování se na vlastní porod a prenatální život, přežití vědomí po smrti a mnoho dalších témat.

Sedm Tibeťanek - Gerti Samelová

Doba dodání: ihned

Ženská typologie, založená na prastarém učení o harmonii energií uchovávaném po tisíciletí v tibetských klášterech, vám pomůže uspořádat si život k co největší spokojenosti.

Korálky v pupíku - Hana Poltikovičová

Doba dodání: ihned

Korálky v pupíku zachycují vnitřní svět mladé rozverné dívky, která touží po poznání podstaty světa a sebe samé. Radostně, povzbudivě a jednoduše vypráví o věcech, kterých se, i kdyby jen lehounce ve skrytu duše, dotkl snad každý z nás.

Mysterium zrození - Pavel Ziegler

Doba dodání: ihned

Kniha odhaluje jiný úhel pohledu na některé symboly, legendy i fakta, než na jaký jsou lidé dosud zvyklí. Je mnoho informací zahalených závojem tajemství a je mnoho mysterií, na něž autor poukazuje, která po tisíciletí skrývají církve, tajné společnosti a řády.

Internetový farář - Ruda Špaček - Ruda Špaček

Doba dodání: ihned

Nekonvenční myšlenky, názory a výklady křesťanského kněze, který velmi otevřeně nechává nahlédnout do prostředí vlastní duše bez jakékoliv cenzury a odpovídá na netradiční otázky.

Krajinou čertových kamenů - Eva Krafková

Doba dodání: ihned

Průvodce po záhadných místech a energiích Kunžaku a okolí s krásnými fotografiemi Marie Holečkové. Křídový papír, desítky fotografií. Kamenní strážci Kunžaku odhalují svá tajemství ve vyprávění i fotografiích netradičního průvodce této dosud málo probádané krajiny jižních Čech. 2.vydání, Beroun, nakl. MH, 127 str., váz

Litavka řeka skrytých pokladů - Otomar Dvořák

Doba dodání: ihned

Autoři Otomar Dvořák a Marie Holečková "Putovali jsme už kolem delších a mohutnějších řek, ale přesto jsem ochoten tvrdit, že skromná říčka Litavka se jim vyrovná a v mnohém je i předčí. Je totiž proměnlivá, neustále plná překvapení, na každém kroku naznačuje nečekané souvislosti a tomu, kdo se umí dívat, otevírá truhlice svých vzácných pokladů. vydalo Nakl. MH, Beroun 2007, vyd., 159 str., váz,...

Krajinou řeky Doubravy - Marie Hrušková, Marie Holečková

Doba dodání: ihned

Pohled na krajinu Vysočiny očima, kterýma jsme se již pomalu zapomněli dívat, na její jemnou krásu a energií nabitá místa. vydalo Nakl. MH, 1. vydání, Beroun 2006, 95 str., váz., křídový papír, barevná

Poklady pod skálou poutníků - Otomar Dvořák, Marie Holečková

Doba dodání: ihned

Za tajemstvím Mníšku pod Brdy. vyd, Nakl. MH Beroun 2006, 103 str., křídový papír, barevná

Za památnými stromy Vysočiny - Marie Hrušková, Marie Holečková

Doba dodání: ihned

Záměrem knihy není uvést všechny chráněné stromy dané oblasti. Je to subjektivní výběr ze seznamu památných stromů, jenž ukazuje, co pozoruhodného na nich je, co znamenají pro okolí a jak je také možné stromy vnímat. To vše v úzkém kontextu s historií daného místa. Kniha je doplněna velkým množstvím zajímavých fotografií, v nichž se snoubí genius loci s malebnou krajinou Vysočiny. Vydalo Nakl. MH...

Cesta císařovny: Manuál úspěšné ženy - Ulja Krautwald, Christine Li

Doba dodání: ihned

Z dosud nikdy nepřeloženého klasického čínského pramene se žena dozví, jak v sobě objevit svou vnitřní císařovnu, být silná, velkorysá, otevřená a přesto tajuplná, naučí se znát vnitřní zdroj své síly.

Riziko je nová jistota - Randy Gage

Doba dodání: ihned

Kniha je určena pro ty, kteří se nebojí myslet jinak – jde o provokující a myšlenky podněcující manifest pro čtenáře, kteří se nevyhýbají riziku. Vyzve Vás k tomu, abyste mysleli postranně, přemýšleli o sporných premisách a stali se tím, kdo stojí proti.

Skryté symboly pražských zahrad - Josef Dolejší, Marie Holečková

Doba dodání: ihned

Autor pojednává o historii zahrad, jejich významu a účelu. Zaměřuje se na nejstarší pražské šlechtické a klášterní zahrady. Vyzdvihuje zejména jejich spiritualitu a symboliku - tvar, prostorové řešení, rostliny, květiny. Na začátku každé kapitoly je citát a obrázek slunečních hodin, které jsou v popisovaném objektu. Kniha je vybavena barevnými fotografiemi. Provází čtenáře po málo známých nebo...

Záhadná jízda králů - Jiří Jilík, Marie Holečková

Doba dodání: ihned

Společně s autorem se čtenář vydává hledat původ jednoho z nejzajímavějších lidových obyčejů Slovácka - jízdy králů. Je snad zvyk ohlasem iniciačních obřadů našich prapředků, anebo hledání ztraceného velkomoravského krále Svatopluka? Či jde o památku na krále Matyáše prchajícího z prohrané bitvy? Fotografiemi doprovodila Marie Holečková. První svazek edice „Morava – utajená minulost“.  Vydalo...

Strážci hor a pramenů - Otomar Dvořák, Marie Holečková

Doba dodání: ihned

Pokračování Strážců posvátných cest míří opět na Rakovnicko, Křivoklátsko a tentokráte i Džbánsko; ubírá se tedy od jihu k severu a spolu s předchozím dílem vytváří pomyslný kříž na mapě pozoruhodné části české krajiny. Vydalo MH nakl. Beroun v r. 2003 112 stran vazba pevná, vázaná      

Stránka s výsledky: << předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další strana >>
Nákupy dětem - oblečení pro děti