Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 209 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 181200 z celkového počtu zboží 209 , dotaz zabral 0 sekund

Návrat k lásce: Zamyšlení nad principy Kurzu zázraků - Marianne Williamson

Doba dodání: ihned

Kniha nám pomáhá odkrýt zdroje našich obav a strachů. Popisuje zkušenosti s metodou individuální duchovní psychoterapie zvanou Kurz zázraků, kterou autorka zpracovala do podoby vhodné pro každého čtenáře.

Bohyně a Andělé - Doreen Virtue

Doba dodání: ihned

Tento dobrodružný duchovní příběh, založený na skutečných událostech, je zároveň plný praktických informací o osvícených bytostech, které vám pomohou najít cestu k magickým darům ukrytým ve vašem nitru.

Pole slunečního býka - Otomar Dvořák, Zuzana Svobodová (Putování krajinou Kralupska)

Doba dodání: ihned

Pole slunečního býka - Putování krajinou Kralupska. Autor Otomar Dvořák se vydal s esoteričkou Zuzanou Svobodovou a fotografkou Marií Holečkovou na Turské pole, kde byla svedena mýtická bitva mezi Čechy a Lučany, dobře známá ze Starých pověstí českých. Všude v okolí naráželi na podivuhodné stopy dávného býčího kultu, na pravěká obětiště, na podzemní chodby, na hrůzné prokletí obcí Makotřas, Lidic...

Léčení s vílami - kniha a 44 karet - Doreen Virtue

Doba dodání: ihned

Kniha vám pomůže nalézt novou vnitřní sílu a jistotu. Naučí vás přistupovat k sobě samým s větší láskou a úctou a může vám pomoci při rozhodování, poznávání budoucnosti, pochopení překážek stojících v cestě k vašemu štěstí či úspěchu ve věci.

Elegantní bůh - Alternativní model jsoucna - Miroslav Zelenka

Doba dodání: ihned

Tato kniha popularizuje vědu (zejména kosmologii) a přitom je syntézou vědy, mysticismu a alternativní filozofie. Jedná se o souhrn názorů, které lze zahrnout pod pojem alternativní paradigma nebo zjednodušeně model jsoucna.

Citricidal VX original - kapky 10 ml

Doba dodání: ihned

Citricidal Natural je obdoba přírodních antibiotik, která dnes přestávají být účinná, ale bez vedlejší účinků. Dále je to přírodní antioxidant a účinku na 770 kmenů bakterií a 93 druhů plísní.

Jóga pro krásné ženy - DVD

Doba dodání: ihned

Cviky na tomto DVD nejen uzdravují a tvarují tělo již dokonalé ženy, ale uzdravují její duši a umožňují nový, daleko přirozenější pohled na svět a na život. Jóga nás propojuje tím, že nám umožňuje zahlédnout krásu své bytosti. Učí nás vnést harmonii do svého života, soulad do myšlenek a činů, bdělost na cestě za naší přirozeností. Jóga je detailně propracovaný systém tělesného a mentálního...

Šungit pyramida – 4 cm

Doba dodání: ihned

Amulety a talismany ze šungitu jsou velice silné. Dodávají energii, sebejistotu a sebedůvěru, posiluji vlastní Já, vyrovnávají nálady, ochraňují před negativními vlivy. Mají výrazný kovový lesk, antracitovou barvou, nerovný, lasturovitý lom. Obsahují 90- 98% uhlíku s extrémně vysokým obsahem fullerenů. Nešpiní.

Šungit pyramida – 3 cm

Doba dodání: ihned

Amulety a talismany ze šungitu jsou velice silné. Dodávají energii, sebejistotu a sebedůvěru, posiluji vlastní Já, vyrovnávají nálady, ochraňují před negativními vlivy. Mají výrazný kovový lesk, antracitovou barvou, nerovný, lasturovitý lom. Obsahují 90- 98% uhlíku s extrémně vysokým obsahem fullerenů. Nešpiní.

Šungit - drť drobná - 1 – 1,5 cm - 150 g

Doba dodání: ihned

Šungit má prokazatelně regenerační, antioxidační i detoxikační vlastnosti. Lze ho efektivně použít pro čištění vody, která díky němu získává nové blahodárné vlastnosti,. Lze ji používat nejen k pití, péči o pleť, ale k mnoho dalšímu.

Přívěšek s řetízkem na krk - vzhled - zlato - pentagram

Doba dodání: ihned

Přívěšek s řetízkem  - pentagram, vzhled zlato matné Průměr přívěšku: 3 cm, délka řetízku 54 cm

Přívěšek s řetízkem na krk - vzhled stříbrný - pentagram

Doba dodání: ihned

Přívěšek na krk s řetízkem - pentagram, vzhled stříbrný Průměr: 3 cm, délka řetízku 54 cm

Náhrdelník s přívěškem - strom života - vzhled stříbrný

Doba dodání: ihned

Náhrdelník s přívěškem Strom života + 7 filcových koleček (jedna svítící ve tmě). Je otevírací a umožňuje vkládat filcové kolečka, na které je možné nakapat esenciální olej nebo parfém. Nerezová ocel, vzhled stříbrný Průměr: 35 mm, délka řetízku: 60 cm

Náhrdelník s přívěškem - Strom života - vzhled stříbro-zlatý

Doba dodání: ihned

Náhrdelník s přívěškem Strom života + 7 filcových koleček (jedno svítící ve tmě). Je otevírací a umožňuje vkládat filcové kolečka, na které je možné nakapat esenciální olej nebo parfém. Nerezová ocel, vzhled stříbrno zlatý Průměr: 35 mm, délka řetízku: 60 cm

Přívěšek na krk jin a jang - vzhled matné stříbro

Výrobce: Mgr. Milena Valuškov

Doba dodání: ihned

Přívěšek jin a jang na krk s řetízkem, vzhled matné stříbro Chirurgická ocel, průměr 3 cm, délka řetízku 50 cm

Velký experiment - Wendy Kennedy, Tom Kenyon

Doba dodání: ihned

Kniha ukazuje, že navzdory všemu „negativnímu“, hrám či manipulacím – jsme to vy, kdo je tvůrcem bytí, můžete změnit svou verzi reality.

Od počátku k prvopočátku

Doba dodání: ihned

Zajímají vás odpovědi na otázky týkající se tajemství lidského Bytí? Pátrali jste ve světových náboženstvích a systémech, duchovních kurzech a seminářích, u mistrů a učitelů různých tradic? Vyzkoušeli jste mnohé, ale pravdu, celistvost, trvalé zdraví, vnitřní klid a lásku stále hledáte? Možná postrádáte základní opěrný bod, střed mandaly – Boha Otce a spojení s Ním vetknuté do každodenního...

Alfa Artrizone Diochi - 90 kapslí

Doba dodání: ihned

Unikátní složení účinných látek ochraňujících ledviny a játra spolu se silnými protizánětlivými účinky. Pomáhá likvidovat záněty nejen v kloubech, ale v celém těle, což vede ke zlepšení stavu kůže, trávení, cév a imunitního systému.

Léčivé konopí v praxi - Bushka Bryndová

Doba dodání: ihned

Praktický průvodce léčbou konopím. Kniha se věnuje celému procesu od venkovního pěstování ze semínka po hotové přípravky. Čtenář v ní najde přes 50 návodů na zhotovení přípravků a spoustu rad, jak je používat při léčbě více než 30 nemocí u lidí i zvířat.

Cytosan single Energy - 90 tbl

Doba dodání: ihned

Cytosan je širokospektrální bioinformační regenerační přípravek obsahující vyváženou směs lignohumátu draselného, kyseliny jantarové a silymarinu. Huminové látky jsou specifickou skupinou vysokomolekulárních a nízkomolekulárních látek, jejichž struktury vykazují vysokou povrchovou aktivitu sorpční, chelátotvornou a iontově výměnnou.

Stránka s výsledky: << předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další strana >>
Nákupy dětem - oblečení pro děti