Internetový obchod: Knihy a Taburetky Tábor - Léčivé čaje

Knihy a Taburetky Tábor
Celkem: 209 výrobků
E-shop Knihy a Taburetky Tábor nabízí knihy s naučnou, duchovní či spirituální tématikou zaměření na alternativní přístup k životu. K tomu prodává i taburetky, polštářky a podložky plněné špaldovými slupkami.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 114 z celkového počtu zboží 14 , dotaz zabral 0 sekund

Achyrocline satureioides Diochi - čaj 80 g

Doba dodání: ihned

Achyrocline satureioides se používá jako digestivum, žaludku, jater a střev. Ochraňuje játra proti poškození bromobenzenem. Zklidňuje centrální nervový systém a uvolňuje gastrointestinální svalstvo.

219,- Kč

Carica Papaya Diochi - čaj 80 g

Doba dodání: ihned

Papaja má antioxidační, antibakteriální, antiparazitické, protizánětlivé a antiaflamatorní účinky, působí digestivně na zažívací systém, napomáhá trávení a díky estrogenní aktivitě harmonizuje hormonální systém.

219,- Kč

Tabebuia impetiginosa Diochi - čaj 150 g

Doba dodání: ihned

Lehký čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu červených a bílých krvinek, normalizuje složení krve, zlepšuje zásobení buněk těla kyslíkem, posiluje srdce a cévy a brzdí růst rakovinných buněk. Je silným antioxidantem, ochraňuje tělo před různými toxiny a snižuje přecitlivělost těla na různé chemikálie.

215,- Kč

Wendita calysina Diochi - čaj 80 g

Doba dodání: ihned

Odvar z Wendita calysina má vynikající vliv na trávicí systém a celkový metabolismus. Podporuje činnost jater a žlučníku, sleziny, močového měchýře, zlepšuje zažívání, činnost žaludku a střev.

219,- Kč

Uncaria tomentosa Diochi - čaj 80 g

Doba dodání: ihned

Čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zejména T lymfocytů a tím zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu. Upravuje vysoký krevní tlak, omezuje vznik trombózy a může pomoci při snížení rizika tvorby krevních sraženin.

219,- Kč

Smilax Officinalis Diochi - čaj 150 g

Doba dodání: ihned

Smilax byl indiánům Jižní Ameriky velmi znám a oblíben pro svoje tonizační a afrodiziakální účinky. Podporuje tvorbu testosteronu a progesteronu, přirozený anabolizmus a metabolizmus těla. Harmonizuje zejména mužský hormonální systém. Čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, čistí krev, působí proti akné.

219,- Kč

Rosa Centifolia Diochi - čaj 60 g

Doba dodání: ihned

Růže stolistá obsahuje celkem asi 9 antivirových látek, které omezují množení virů a má příznivý vliv na posílení těla při astmatu, chřipce, rýmě a nachlazení. Aktivní fytolátky Rosa centifolia napomáhají zastavovat průjem, nadměrně silnou menstruaci, zlepšují potíže trávicího ústrojí, a pozitivně působí při nespavosti.

219,- Kč

Prunella vulgaris Diochi - čaj 100 g

Doba dodání: ihned

Bylinný čaj Prunella vulgaris posiluje organismus při chřipkách a nachlazení, infektech jater, močového měchýře a plic. Eliminuje riziko vzniku hypertenze, průjmů, napomáhá udržovat srážlivost krve, harmonizuje hormonální systém a podporuje regeneraci tkání.

219,- Kč

Maytenus ilicifolia Diochi - čaj 150 g

Doba dodání: ihned

Lahodný čaj z listů Maytenus ilicifolia se pije zejména v Jižní Americe a je velmi ceněn pro své všestranné použití. Výzkum potvrdil u této rostliny celou řadu významných účinků. Listy jsou velmi silným zdrojem "fytoestrogenů", které snižují riziko výskytu osteoporózy zejména u žen a jsou jejich "omlazujícím" elixírem. Pomáhají v období menstruace, harmonizují menstruační cyklus a omezují vznik...

219,- Kč

Lycium chinense Diochi - čaj 250 g

Doba dodání: ihned

Lycium chinense je přirozeným zdrojem energie i z lehce stravitelných cukrů a provitamínu A, vitamínů B1,B2 a C. Má silné antioxidační účinky, eliminuje riziko poškození buněk volnými radikály a slunečním zářením, tím zpomaluje stárnutí kůže a těla.

219,- Kč

Helichrysum arenarium Diochi - čaj 60 g

Doba dodání: ihned

Tento bylinný čaj obsahuje zejména hořčiny, které harmonizují především játra a žlučník. Působí diureticky, antibioticky a spazmolyticky. Celkově zlepšuje trávení, tlumí nadýmání a podporuje vylučování žluče.

219,- Kč

Cymbopogon Citratus Diochi - čaj 100 g

Doba dodání: ihned

Osvěžující čaj s antivirovým a antioxidačním účinkem harmonizuje především játra, močový měchýř a žaludek. Napomáhá při alergiích, močových a žlučníkových problémech.

219,- Kč

Citrus Aurantium Diochi - čaj 100 g

Doba dodání: ihned

Tento lahodný čaj je používán pro detoxikaci a posílení celého organismu. Je vhodný při nachlazení, chřipkách, horečkách, na lepší pocení a odkašlávání. Posiluje srdce a normalizuje krevní tlak, podporuje činnost žaludku, sleziny a žlučníku.

219,- Kč

Aloysia triphyla Diochi - čaj 80 g

Doba dodání: ihned

Aloysia triphylla se používá pro své citronové aroma na osvěžující čaje a ochucování jídel. Zklidňuje centrální nervový systém, migrény, deprese, neuralgie, nauzeu, napomáhá regenerovat a ochraňovat buňky. Harmonizuje činnost srdce, podporuje laktaci, upravuje činnost plic, žaludku, zažívání a příjemně osvěžuje dech.

219,- Kč

Stránka s výsledky: 1
Nákupy dětem - oblečení pro děti