Lamaze Štěkající štěně

klikni na obrázek pro detail

Lamaze Štěkající štěně

Poslední aktualizace: 13.01.2019 23:25:04

Doba dodání: ihned

Lamaze Štěkající štěně,

Štěkající štěně je vyrobeno z různých materiálů, stimulující hmatové receptory. Pestré barvy a kontrastní vzory napomáhají rozvíjení zraku. Po zmáčknutí čumáku začne štěně štěkat a funět. Po zatřesení pejsek chrastí.


Toto štěkající štěně je vyrobeno z mnoha různých materiálů, které stimulují hmatové receptory.
Pestré barvy a černobílé kontrastní vzory napomáhají rozvíjení zraku.
Po  zmáčknutí čumáku začne štěně štěkat a funět.
Elektronický zvukový systém umožňuje až několik set přehrátí.
Vaše dítě si také oblíbí celou řadu šustivých a cinkavých zvuků: uši šustí, bříško píská, některé nohy cinkají, jiné mají v sobě ukryty různé tvary pro stimulaci hmatu.
Když se s pejskem zatřese, začne chrastit.
Charakteristický tvar očí využívající efektu „focal point“ upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace.
Díky novému Lamaze klipu hračku snadno připevníte na dětskou postýlku, stříšku kočárku nebo k přenosné autosedačce.

hloubka výrobku: 15,5 cm váha výrobku: 0,15 kg výška výrobku: 34,5 cm šířka výrobku: 23,5 cm Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček. U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.
379,- KčDětský obchod - slune-cz.cz

Nabízíme kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, monitory dechu, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, houpačky, hopsadla, hrací deky, hrazdičky, kolotoče, hračky .... a další zboží pro Vaše dětičky.

Příbuzné zboží

Lamaze Štěkající pejsek

Lamaze Štěkající pejsek
Lamaze Štěkající pejsek, Tento štěkající pejsek je vyroben z mnoha různých materiálů, které stimulují hmatové receptory. Tento štěkající pejsek je...
329,- Kč

Dětský obchod - slune-cz.cz