LG 49UJ620V

klikni na obrázek pro detail

LG 49UJ620V

Poslední aktualizace: 15.12.2018 18:16:12

Výrobce: LG

Doba dodání: ihned

Jsou televizory průměrné, dobré i zcela unikátní. Pár z nich lze považovat za špičku ve své kategorii, jiné kladou důraz na tu či onu vlastnost a jiné ponechávají v mezích průměrnosti. Jak si na tom stojí model LG 49UJ620V? Těšit se u něj můžete na vyvážený poměr mezi výkonem a cenou, který uspokojí prakticky založené uživatele i na kvalitu orientované zákazníky. Jeho součástí je nekompromisní obraz v nejvyšším rozlišení, intuitivní operační systém se snadným přístupem k online službám a zvuk vycházející vstříc i hudebním fajnšmekrům.    
Scéna jako umělecké dílo  
Obrazové vlastnosti televizoru LG 49UJ620V? Impozantní. Ať již přecházíte ze starého televizoru nebo si v nové domácnosti zřizujete multimediální centrum, získáváte ideální základ pro sledování nejnovějších akčních trháků, dokumentů o přírodě i vystoupení oblíbených hudebních kapel. Záleží jen na vašem vkusu. Televizor se může pochlubit technologií Active HDR (High Dynamic Range), kladoucí si za cíl posunout výsledný obraz směrem ke scenériím s dechberoucí souhrou barev, kontrastu a jasu. A to je pouze začátek.    
HD?  Full HD?  Nejraději Ultra HD  
Také se nespokojíte s kompromisy? Bez obav. Model LG vám nenabídne nic menšího než precizní Ultra HD rozlišení (3840 x 2160 bodů), které na obrazovce s úhlopříčkou 49 palců (123 cm) neponechá stranou ani vrásky na skalnatých útesech v pozadí. Nezáleží, z kterého úhlu pohledu na obrazovku pohlížíte. Technologie IPS zajistí, že barevná pestrost a vysoký kontrast zůstanou neměnné za každých okolností a nepokazí jej ani záznam v rozlišení nižším než Ultra HD. Funkce 4K Upscaler se automaticky postará o jeho navýšení na standard televizoru.    
K internetu snadno a rychle  
Dříve vzácnost, dnes samozřejmost. S LG 49UJ620V se se zásluhou Wi-Fi technologie dostanete na internet rychleji, než řeknete švec. Chcete si poslechnout své oblíbené hudební album na YouTube? Není problém. Stejně tak můžete surfovat po sociálních sítích, sledovat internetová audiovizuální média nebo streamovat na míru střižený obsah. Doslova rozlet vás čeká s operačním systémem webOS 3.5.    
Chytrost ruku v ruce s magií  
Slyšeli jste o magických funkcích? Jejich cílem je zdokonalit intuitivní ovládání na nejvyšší možnou míru. Magic Zoom například využijete při sledování divácky vypjatých situací, u kterých stojí zato přiblížit si určitou část obrazu. Sportovní zápasy se tak stanou přehlednější a vy budete obeznámeni o detailech každé hry. Narazili jste na zajímavou kulinářskou dobrotu? S pomocí Magic Link můžete ihned přejít na související kanály a pořady a lehce se dopracovat k receptu.  
Rádi byste si své drahocenné vzpomínky v chytrém telefonu přehráli na velkoplošné obrazovce? Proč ne, Magic Mobile Connection vychází vstříc sdílením obsahu v rámci dostupné Wi-Fi sítě. K čemu je dobrý Magický dálkový ovladač? Nejenom k ovládání vícero přístrojů současně, ale také k zadávání příkazů pomocí kombinace pohybových, hlasových i tlačítkových povelů. Funguje dokonce jako PC myš, což usnadňuje pohyb v operačním systému nebo při prohlížení 360° videí.    
Sdílení v rámci domácí Wi-Fi sítě  
Jak je to se sdílením mimo rámec magických funkcí? Že nezůstáváte o nic ošizeni, dokazuje nejen už víceméně standardní Bluetooth modul pro snadné spárování s chytrými přístroji s totožným modulem, ale i tzv. technologie DLNA (Digital Living Network Alicance), zjednodušující vzájemný přenos souborů mezi zařízeními v domácí bezdrátové síti. Funkce Miracast pro zrcadlení obsahu displeje telefonu na obrazovce TV je příjemným bonusem. A co víc, nehrozí ani zneužití dat. WebOS 3.5 se pyšní mezinárodní certifikací v poskytování softwarové ochrany.    
Všechny stanice pohromadě  
Pozemní (DVB-T2), kabelové (DVB-C) nebo satelitní vysílání (DVB-S2)? LG 49UJ620V nabízí precizní plnoformátový příjem, který jde v souladu s nejvyšším uživatelským komfortem, zahrnujícím navýšenou přenosovou kapacitu, bohatou programovou nabídku a stabilitu bez rušivých vlivů. Precizní ozvučení si bere na starosti systém stereofonních reproduktorů s hudebním výkonem 2 x 10 W a sedm virtuálních kanálů se simulovaným prostorovým zvukem (Ultra Surround).  
Již jste slyšeli o funkci bezdrátové zvukové synchronizace? Vychytávka nabídne své služby ve chvíli, kdy bude třeba zajistit simultánní přehrávání z reproduktorů TV a spárovaného telefonu. Již žádný „echo“ efekt, tolik typický u obecního rozhlasového vysílání. Třešničkou na dortu je pak funkce nahrávání digitálního vysílání. V době, kdy nebudete doma, se s ní obejdete i bez DVD přehrávače či externího disku.    
Důstojné centrum multimediální zábavy  
Netřeba pochybovat, že získáváte televizor s bohatou konektivitou. Na jeho boční a zadní straně naleznete RF vstup (2x), komponentní vstup, optický výstup pro připojení externích reproduktorů, LAN konektor, CI slot, rozhraní pro přenos nekomprimovaného…
12 990,- KčSmartelektro.cz

Nabízíme široký sortiment elektroniky, domácích spotřebičů. V naší nabídce jsou pračky, chladničky, sporáky, televize, fotoaparáty, malé elektrospotřebiče,domácí potřeby, elektroinstalační materiál atd. Veškeré zboží za nejnižší ceny.

Příbuzné zboží

LG 43UK6300

LG 43UK6300
  Popis produktu Dostupná moderní 4K UHD TV značky LG vám ukáže cestu k dokonalému obrazovému zážitku. 4K rozlišení ve spojení s funkcí HDR se...
9 450,- Kč

Smartelektro.cz

LG 43LJ594V

LG 43LJ594V
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI TV:• Operační systém webOS 3.5• Webový prohlížeč• Live Zoom / Hudební přehrávač • Magic Mobile Connection / Magic Link• Time shift...
10 890,- Kč

Smartelektro.cz

LG F82J6TY0W

LG F82J6TY0W
Pračka předem plněnáKapacita 1 – 8 kgRychlost odstředění 1200/1100/1000/800/400/0 ot.Teploty studená/20/30/40/60/95 °CDisplej LED – dotykovýObjem...
12 490,- Kč

Smartelektro.cz

LG 49UJ634V

LG 49UJ634V
LED Smart TVSmart TVTyp displeje LEDTyp podsvícení ,,Direct LEDVelikost obrazovky 49"Velikost obrazovky 123 cmRozlišení 3840 x 2160 pxDCI - Digital...
13 390,- Kč

Smartelektro.cz

LG 49UJ635V

LG 49UJ635V
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI TV:• Operační systém webOS 3.5• 4K rozlišení (ULTRA HD)• Magic Zoom / Focus Zoom Ready + Recording• Magic Mobile Connection /...
14 989,- Kč

Smartelektro.cz