Maska šílené čarodějnice

klikni na obrázek pro detail

Maska šílené čarodějnice

Poslední aktualizace: 05.06.2020 01:10:10

Doba dodání: ihned

Maska šílené čarodějnice
Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato maska šílené čarodějnice má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní ohromit či potěšit nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro oči a nos. Maska je z vnější části hrubší a z vnitřní je jemná, takže se v ní budete cítit dobře a pohodlně.
Specifikace:

Materiál: Latex, vlasy: 100% Polychlorid
Univerzální velikost pro dospělého člověka
Kvalita zpracování i materiálu
Součástí masky jsou umělé vlasy i tmavě hnědá kapuce

Tipy: Pokud by Vás Maska šílené čarodějnice tlačila do očí, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Pokud by maska byla trochu větší, lze ji v zadní části vyložit molitanem, popřípadě látkou, poté by měla sedět jako ulitá. V případě že se obáváte toho, že by Vám maska někde odstávala, doporučujeme k ní objednat lepidlo na kůži Mastix, díky kterému maska přilne k Vaší pokožce a bude krásně kopírovat mimiku tváře.
1 060,- KčMysticum

Prodáváme latexové masky, karnevalové kostýmy, sošky draků, egyptské sošky, historické šperky a tetovací rukávy. Spousta zboží je skladem. Máme též filmové repliky mečů, karnevalové masky a karnevalové kostýmy. Jsme inspirací pro originální dárky.