Matějovský Bavlněné povlečení do postýlky Afrika 130x90 cm

klikni na obrázek pro detail

Matějovský Bavlněné povlečení do postýlky Afrika 130x90 cm

Poslední aktualizace: 24.08.2019 08:38:56

Doba dodání: dostupný do 6 dnů

Matějovský Bavlněné povlečení do postýlky Afrika 130x90 cm,

Bavlněné povlečení od firmy Matějovský. Povlečení je ze 100% bavlny. Velikost povlečení přikrývky je 130x90 cm a velikost povlečení polštáře 60x40 cm.Veselá zvířátka přináší do dětské postýlky povlečení AFRIKA.
Základem povlečení jsou světle žluté a pískové tóny s barevnými zvířátky.
Přikrývka je z každé strany jiná, vrchní strana odpovídá fotografii, spodní strana zobrazuje drobnější motivy zvířátek (viz přiložené ilustrační foto).
Polštář 40/60 cm je z obou stran stejný.
Povlečení je opatřeno komfortním zipovým uzávěrem.Rozměr povlečení přikrývky: 130x90 cmRozměr povlečení polštáře: 60x40 cmZpůsob uzavírání: zipPraní: 60°C Materiál: bavlna deluxe
BAVLNA DELUXE: Osvědčená klasika hladké BAVLNY DELUXE. Základem je přírodní surovina 100% bavlna, která má výborné savé a termoregulační vlastnosti. Moderními výrobními postupy získáváme delší životnost, vyšší pevnost a příjemný omak látky. Barvy použité při tisku zůstávají zářivé i po mnoha praních. Doporučujeme kombinovat s napínacími prostěradly Jersey nebo Froté.
485,- KčDětský obchod - slune-cz.cz

Nabízíme kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, monitory dechu, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, houpačky, hopsadla, hrací deky, hrazdičky, kolotoče, hračky .... a další zboží pro Vaše dětičky.