Internetový obchod: Nákupy dětem - oblečení pro děti - Penály

Nákupy dětem - oblečení pro děti
Celkem: 21298 výrobků
Internetový obchod zabývající se prodejem kojeneckého oblečení, ale naleznete zde i dívčí a chlapecké oblečení pro jakýkoli věk dítěte. Nabízíme velký výběr českého i zahraničního oblečení pro děti. E-shop s oblečením je pro všechny, kteří se chtějí oblékat za rozumnou cenu a přesto moderně.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:

Kategorie obchodu Nákupy dětem - oblečení pro děti

Zobraz všechny kategorie

Zobrazuji 120 z celkového počtu zboží 139 , dotaz zabral 0 sekund

Pouzdro Avengers

Doba dodání: ihned

Školní dvoukomorové pouzdro na volně ložené psací potřeby s motivem Marvel Avengers. Penál má dvě samostatné přihrádky na zip pro snadnější organizaci, rozměry: 22 x 11 x 5 cm, materiál: 100% polyester - pevná látka. Pouzdro Avengers je v černé barvě.

177,- Kč

Penál Soy Luna

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský školní jednopatrový penál s oblíbeným motivem Soy Luna, jedna klapka, uzavřený zipem, přehledný, s rozvrhem hodin, plněný - 9x pastelky, 7x fixy, 1x tužka, 1x propiska, pravítko, guma a ořezávátko, potisk z obou stran penálu, rozměry složeného penálu: cca 20,5 x 15 x 4 cm, rozložený : 20,5 x 39 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, tyrkysová barva.

355,- Kč

Pouzdro Avengers tříkomorové

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětské pouzdro Marvel je v červené barvě. Tříkomorové pouzdro, etue, taštička s motivem Avengers na volně ložené psací potřeby, tři kapsičky uzavíratelné na zip, rozměry: 22 x 9,5 x 7 cm, vhodné pro děti od 3 let.

177,- Kč

Kulatý penál Kouzelná Beruška

Doba dodání: ihned

Dětský kulatý penál s motivem Ladybug - Kouzelné Berušky na volně ložené psací potřeby, zapínání na zip, rozměry: průměr 7 cm, délka 20 cm, barva růžovočervená, vhodný pro děti od 3 let.

163,- Kč

TŘÍPATROVÝ PENÁL TLAPKOVÁ PATROLA

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský třípatrový vybavený penál Tlapková Patrola, plně vybavený. Vybavené třípatrové pouzdro Paw Patrol je praktické pro všechny školáky, kteří potřebují do školy nosit vše potřebné. Materiál: Polyester. Rozměr: 12,5 x 19,5 x 6,5 cm. Výrobce: Cerda.

413,- Kč

Pouzdro Paul Frank

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Školní penál na psací potřeby s motivem Paul Frank. Pouzdro má rozměry 7 x 20 x 7 cm. Zapínání je na zip. Penál na školní potřeby s opičkou Paul Frank budou do školy nosit rádi nosit všecny děti. Pouzdro růžové barvy.

165,- Kč

PENÁL POKÉMON

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Kulatý penál na volně ložené psací potřeby v designu Pokémon, materiál: 100% polyester, rozměry cca: 21 x 7 cm, vhodné pro děti od 3 let.

190,- Kč

Penál Avatar

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Školní penál na psací potřeby s motivem Avatar. Rozměry penálu - 21x7x5cm. Zapínání je na zip. Penál na školní potřeby Avatar udělá radost všem dětem.

146,- Kč

Penál Koně dvoupatrový

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský penál Koně je v krásné tmavě růžové barvě. Dvoupatrové pouzdro s motivem koně z nové kolekce I Love Horses se zapínáním na zip obsahuje kompletní vybavení: 10 ks pastelky, 8 ks fixy, 2 HB tužky s gumou, ořezávátko, pravítko 15 cm, gumu, notes 7,5 x 10,5 cm a rozvrh hodin. Rozměry penálu: 20,5 x 13,5 x 3,5 cm.

474,- Kč

Pouzdro Ledové Království

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Pouzdro na školní potřeby Disney Frozen. Tmavě modrá barva. Dětský penál s motivem Ledové Království s rozměry: 16,5 x 7 cm. Materiál pouzdra: 100% PU. Krásné dětské pouzdro pro holky s obrázekem Prinezny Anny a Elsy se sněhulákem Olafem. Oficiální licence, Sun City, Francie.

52,- Kč

Penál Trollové třípatrový

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětské školní třípatrové pouzdro s oblíbeným motivem Trollové obsahuje kompletní vybavení: 14 ks pastelky, 14 ks fixy, propisku 2 ks, tužku 2ks, ořezávátko, pravítko, gumu. Rozměry:cca 20 x 13,5 x 6,2 cm. Oboustranný potisk, materiál: 100% polyester, pevná látka. Originální produkt, licencovaný. Veselé barevné provedení.

410,- Kč

Pouzdro Ledové Království

Výrobce: Sun City

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Pouzdro na školní potřeby Disney Frozen. Růžová barva. Dětský penál s motivem Ledové Království s rozměry: 16,5 x 7 cm. Materiál pouzdra: 100% PU. Krásné dětské pouzdro pro holky s obrázekem Prinezny Anny a Elsy se sněhulákem Olafem. Oficiální licence, Sun City, Francie.

64,- Kč

Pouzdro Ledové Království

Výrobce: Sun City

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Pouzdro na školní potřeby Disney Frozen. Tyrkysová barva. Dětský penál s motivem Ledové Království s rozměry: 16,5 x 7 cm. Materiál pouzdra: 100% PU. Krásné dětské pouzdro pro holky s obrázekem Prinezny Anny a Elsy. Výrobce: Sun City.

69,- Kč

Pouzdro Ledové Království

Výrobce: Sun City

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Pouzdro na školní potřeby Disney Frozen. Fialová barva. Dětský penál s motivem Ledové Království s rozměry: 16,5 x 7 cm. Materiál pouzdra: 100% PU. Krásné dětské pouzdro pro holky s obrázekem Prinezny Anny a Elsy. Výrobce: Sun City.

69,- Kč

Penál Pejsci dvoupatrový

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský penál s motivem štěňátek je ve fialkové barvě. Dvoupatrové pouzdro pejsci z nové kolekce Cleo a Frank se zapínáním na zip obsahuje kompletní vybavení: 10 ks pastelky, 10 ks fixy, 2 HB tužky s gumou, ořezávátko, pravítko 15 cm, gumu, notes 7,5 x 10,5 cm a rozvrh hodin. Rozměry penálu: 20 x 13 x 4 cm.

474,- Kč

Penál Star Wars VII

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Kovový penál Star Wars VII. Plechový penál Star Wars VII na volně ložené psací potřeby pro chlapce. Plechový penál Star Wars VII s motivem Hvězdných válek. Zapínání penálu na zip. Dětské pouzdro Hvězdné Války ROZMĚRY: délka 21 cm, šířka 6 cm, výška 3 cm.

83,- Kč

Penál Pejsci - jednopatrový

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský penál Pejsci je ve světle modré barvě. Jednopatrové pouzdro s vybavením, jedna přihrádka + dvě klapky, obsahuje: 9 ks pastelky, 1 ks tužka, 7ks fixy, gumu, 2 ks pravítko, ořezávátko, 1 ks propiska, rozvrh hodin, malou násobilku. Rozměry: 19 x 13 x 4 cm.

355,- Kč

Penál Frozen - jednopatrový

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětské pouzdro s krásným motivem Frozen Disney v růžové barvě. Jednopatrový penál je bez výbavy - s oblíbeným motivem Anna, Elsa a Olaf. Pouzdro má dvě klapky uzavřené zipem, přehledný, s rozvrhem hodin a násobilkou. Rozměry složeného penálu Ledové Království: 20 x 16 x 3 cm, rozložený : 51 x 20,5 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů.

267,- Kč

Penál MINNIE Disney

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský vybavený penál s motivem Disney Minnie Mouse rozkládací obsahuje 3 chlopně, ve kterých jsou umístěny pastelky, fixy, 15 cm pravítko, 10 cm trojúhelník a ořezávátko. rozměry složeného penálu: 20,5 x 13,5 x 4,4 cm, rozložený : cca 54 x 20,5 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - 100% polyester, pevná látka, tmavě modrá barva.

341,- Kč

Penál Avengers dvoupatrový

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dvoupatrový vybavený penál Avengers Kapitán Amerika je v modro-červeno modré barvě. Pouzdro Marvel obsahuje 8 fix, 8 pastelek, 1 ořezávátko, 2 tužky, 1 propiska, 1 guma, 1 pravítko, 1 bloček. Materiál: 100% Polyester. Rozměr: 20x13x4 cm

461,- Kč

Stránka s výsledky: 1 2 3 4 5 6 7 další strana >>

Nejhledanější výrobky