Internetový obchod: Nákupy dětem - oblečení pro děti - Sáčky na přezůvky

Nákupy dětem - oblečení pro děti
Celkem: 19215 výrobků
Internetový obchod zabývající se prodejem kojeneckého oblečení, ale naleznete zde i dívčí a chlapecké oblečení pro jakýkoli věk dítěte. Nabízíme velký výběr českého i zahraničního oblečení pro děti. E-shop s oblečením je pro všechny, kteří se chtějí oblékat za rozumnou cenu a přesto moderně.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:

Kategorie obchodu Nákupy dětem - oblečení pro děti

Zobraz všechny kategorie

Zobrazuji 120 z celkového počtu zboží 49 , dotaz zabral 0 sekund

Pytlík na přezůvky Kouzelná Beruška

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská taška na obuv - sáček s motivem Kouzelná Beruška, kvalitní pevný materiál, lze nosit na rameni nebo na zádech, vhodný na tělocvik, přezůvky apod. do školy i do školky, materiál: 100% polyester. Rozměry: 33,4 x 43,8 cm.

168,- Kč

Pytlík na tělocvik Kůň s bílou hřívou

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská sáček na tělocvik s motivem Kůň s bílou hřívou. Textilní vak na sportovní potřeby - ideální na tělocvik nebo jako malý baťůžek do města. Sportovní vak Kůň se stahovací šňůrkou. Barva růžová. Rozměry dětského pytlíku: cca 33,4 x 43,8 cm. Materiál: 100% polyester.

168,- Kč

Pytlík na tělocvik Avengers

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Sportovní vak se stahovací šňůrkou Avengers. Barva modrá. Rozměry dětského pytlíku Marvel Avengers: 38 x 32 cm. Materiál: polyester, zadní strana síťovaná. Dětský vak je určen na tělocvik a přezůvky do školy.

168,- Kč

Pytlík na přezůvky Minnie Mouse

Doba dodání: ihned

Sportovní vak se stahovací šňůrkou s motivem Minnie Mouse. Barva tmavě modrá. Na přední straně obrázek + dole jmenovka, zadní strana barevný potisk. Rozměry dětského pytlíku Disney Minnie: cca 41 x 35 cm. Materiál batůžku je 100% polyester. Dětský vak s myškou Minnie je určen na tělocvik a přezůvky do školy, možnost nošení i na zádech či přes rameno.

155,- Kč

Pytlík Ledové Království Anna a Elsa

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík s motivem Ledové Království. Baťůžek v růžovém provedení. Vak Disney Frozen na sportovní nebo školní potřeby. Kombinuje výhody obou výrobků - dá se pohodlně nosit na zádech a přitom je lehký a v případě potřeby ho lze jednoduše složit do jiného batohu, kabelky nebo kapsy. Sportovní lehký batoh Frozen má jednu hlavní kapsu uzavíratelnou stažením zádových popruhů a velkou přední kapsu...

248,- Kč

Pytlík na přezůvky Máša a Medvěd

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Sportovní vak se stahovací šňůrkou s motivem Máša a Medvěd. Barva malinová. Na přední straně obrázek + dole jmenovka, zadní strana barevný potisk. Rozměry dětského pytlíku Máša a Medvěd: cca 41 x 35 cm. Materiál batůžku je 100% polyester. Dětský vak Máša a Medvěd je určen na tělocvik a přezůvky do školy, možnost nošení i na zádech či přes rameno.

155,- Kč

Pytlík na přezůvky Mickey

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský sportovní vak se stahovací šňůrkou Mickey je pro kluky. Barva modrá. Rozměry dětského pytlíku Disney Mickey: 33,4 x 43,8 cm. Materiál: polyester. Dětský vak je určen na tělocvik a přezůvky do školy.

168,- Kč

Pytlík na přezůvky Hot Wheels

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská sáček na tělocvik s motivem Hot Wheels. Textilní vak na sportovní potřeby - ideální na tělocvik nebo jako malý baťůžek do města. Sportovní vak Hot Wheels se stahovací šňůrkou. Barva modrá. Rozměry dětského pytlíku: cca 43 x 32 cm. Materiál: 100% polyester.

168,- Kč

Taška na tělocvik Princezny a mazlíčci

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

EUROSWAN Taška na tělocvik a přezůvky Princezny a mazlíčci 41 cm. Dětský pytlík na papuče Princezna Disney. Textilní nepromokavý sáček na přezůvky s obrázkem známých princezen a jejich miláčků je vhodný do školy i za sportem. Popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Šňůrky mají plastové zarážedla, proti rozevření šňůrky. Materiálem tašky...

93,- Kč

SÁČEK NA PŘEZŮVKY MINNIE

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský sáček Minnie - pytel v oblíbeném motivu Disney Minnie. Rozměr pytlíku: 41 x 33cm. Textilní vak na sportovní potřeby - ideální na tělocvik nebo jako malý baťůžek do města. Nahoře stahovaní na šňůrku. Materiál: 100% polyester.

123,- Kč

VAK FROZEN

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík s motivem Ledové Království. Baťůžek v modrém provedení. Vak Disney Frozen na sportovní nebo školní potřeby. Rozměry dívčího pytlíku Frozen Disney: 44x37 cm. Materiál: polyester. Oficiální licence.

156,- Kč

Pytlík na přezůvky FROZEN

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský sáček na přezůvky nebo tělocvik s motivem Ledové království. Modro-růžová barva. Rozměr: 230 X 230. Textilní vak na sportovní potřeby - ideální na tělocvik nebo jako malý baťůžek do města. Nahoře stahovaní na šňůrku. Materiál pytlíku Ledové Království 100% polyester. Oblíbený motiv Frozen Disney - Elsa, Anna a Olaf.

123,- Kč

Pytlík na přezůvky Koně

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Sportovní vak se stahovací šňůrkou s motivem hnědých koňů. Barva zeleno-růžová. Na přední straně obrázek + dole jmenovka, zadní strana barevný potisk. Rozměry dětského pytlíku Koně: cca 41 x 35 cm. Materiál batůžku je 100% polyester. Dětský vak Koně je určen na tělocvik a přezůvky do školy, možnost nošení i na zádech či přes rameno.

155,- Kč

Pytlík na přezůvky Auto

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská sáček na tělocvik s motivem Freak Auto. Textilní vak na sportovní potřeby - ideální na tělocvik nebo jako malý baťůžek do města. Sportovní vak Auto se stahovací šňůrkou. Barva modrá. Rozměry dětského pytlíku: cca 33,4 x 43,8 cm. Materiál: 100% polyester.

168,- Kč

Pytlík Želvy Ninja

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Malý sportovní vak se stahovací šňůrkou Želvy Ninja. Barva zelená. Rozměry dětského pytlíku Ninja Turtles: 25,5 x 22 cm. Materiál: polyester, nepromokavý. Dětský vak je určen na tělocvik a přezůvky do školy.

106,- Kč

Pytlík Violetta

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Sportovní vak se stahovací šňůrkou Disney Violetta. Barva malinová. Rozměry dětského pytlíku Violetta: 37 x 44 cm. Materiál: polyester. Oficiální licence. Dětský vak je určen na tělocvik a přezůvky do školy.

168,- Kč

Pytlík Minnie

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Sportovní vak se stahovací šňůrkou Disney Minnie. Barva červená. Rozměry dětského pytlíku Minnie Mouse: 37 x 44 cm. Materiál: polyester. Oficiální licence. Dětský vak je určen na tělocvik a přezůvky do školy.

168,- Kč

Pytlík Frozen Disney

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Sportovní vak se stahovací šňůrkou Disney Frozen. Barva světle modrá. Rozměry dětského pytlíku Ledové Království: 37 x 44 cm. Materiál: polyester. Oficiální licence. Dětský vak je určen na tělocvik a přezůvky do školy.

156,- Kč

Taška na tělocvik Ledové Království Olaf

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Ledové Království Olaf 41 cm. Textilní nepromokavý sáček na přezůvky Ledové Království Olaf s obrázkem sněhuláka z oblíbené pohádky je vhodný do školy i za sportem. Popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku zatáhnout sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Šňůrky mají plastové zarážedla, proti rozevření šňůrky. Materiálem tašky na tělocvik a přezůvky...

93,- Kč

Taška na tělocvik a přezůvky Sněhurka a trpaslíci

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská taška na tělocvik a přezůvky Sněhurka a trpaslíci. Praktický sáček Sněhurka a trpaslíci na přezůvky nebo cvičky, uzavíratelný pomocí zatahovacích šňůrek. Pytlík Princezna Sněhurka Disney je z materiálu: 100% Polyester. Rozměr: 34x43 cm.

116,- Kč

Stránka s výsledky: 1 2 3 další strana >>

Nejhledanější výrobky