Internetový obchod: Nákupy dětem - oblečení pro děti - Sáčky na přezůvky

Nákupy dětem - oblečení pro děti
Celkem: 21298 výrobků
Internetový obchod zabývající se prodejem kojeneckého oblečení, ale naleznete zde i dívčí a chlapecké oblečení pro jakýkoli věk dítěte. Nabízíme velký výběr českého i zahraničního oblečení pro děti. E-shop s oblečením je pro všechny, kteří se chtějí oblékat za rozumnou cenu a přesto moderně.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:

Kategorie obchodu Nákupy dětem - oblečení pro děti

Zobraz všechny kategorie

Zobrazuji 120 z celkového počtu zboží 103 , dotaz zabral 0 sekund

Pytlík na přezůvky Star Wars

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Hvězdné Války, černá barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Star Wars je 100% polyester, rozměry: 40 x 35 cm.

246,- Kč

Pytlík na přezůvky Kouzelná Beruška

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská taška na obuv - sáček s motivem Kouzelná Beruška, kvalitní pevný materiál, lze nosit na rameni nebo na zádech, vhodný na tělocvik, přezůvky apod. do školy i do školky, materiál: 100% polyester. Rozměry: 33,4 x 43,8 cm.

177,- Kč

Pytlík na přezůvky Soy Luna

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Soy Luna, žlutá barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Soy Luna Disney je 100% polyester, rozměry: 40 x 35 cm.

160,- Kč

Pytlík na tělocvik Marvel Avengers

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Taška na obuv - sáček s motivem Avengers Marvel, kvalitní pevný materiál, lze nosit na rameni nebo na zádech, vhodný na tělocvik, přezůvky apod. do školy i do školky. Dětský pytlík Avengers: 100% polyester, uvnitř kapsa na zipový uzávěr. Rozměry: 35 x 40 cm, vhodný pro děti od 3 let.

231,- Kč

Pytlík na tělocvik Kůň s bílou hřívou

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská sáček na tělocvik s motivem Kůň s bílou hřívou. Textilní vak na sportovní potřeby - ideální na tělocvik nebo jako malý baťůžek do města. Sportovní vak Kůň se stahovací šňůrkou. Barva růžová. Rozměry dětského pytlíku: cca 33,4 x 43,8 cm. Materiál: 100% polyester.

177,- Kč

Pytlík na přezůvky Koníci

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Koníci, růžová barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Koně je 100% polyester, rozměry: 41 x 35 cm.

177,- Kč

Pytlík na přezůvky Minnie Mouse

Doba dodání: ihned

Sportovní vak se stahovací šňůrkou s motivem Minnie Mouse. Barva tmavě modrá. Na přední straně obrázek + dole jmenovka, zadní strana barevný potisk. Rozměry dětského pytlíku Disney Minnie: cca 41 x 35 cm. Materiál batůžku je 100% polyester. Dětský vak s myškou Minnie je určen na tělocvik a přezůvky do školy, možnost nošení i na zádech či přes rameno.

163,- Kč

Pytlík Ledové Království Anna a Elsa

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík s motivem Ledové Království. Baťůžek v růžovém provedení. Vak Disney Frozen na sportovní nebo školní potřeby. Kombinuje výhody obou výrobků - dá se pohodlně nosit na zádech a přitom je lehký a v případě potřeby ho lze jednoduše složit do jiného batohu, kabelky nebo kapsy. Sportovní lehký batoh Frozen má jednu hlavní kapsu uzavíratelnou stažením zádových popruhů a velkou přední kapsu...

261,- Kč

Pytlík na přezůvky Štěňata

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Štěňata, růžová barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Štěňata je 100% polyester, rozměry: 42 x 33 cm.

163,- Kč

Pytlík na přezůvky Mickey

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský sportovní vak se stahovací šňůrkou Mickey je pro kluky. Barva modrá. Rozměry dětského pytlíku Disney Mickey: 33,4 x 43,8 cm. Materiál: polyester. Dětský vak je určen na tělocvik a přezůvky do školy.

131,- Kč

Pytlík na přezůvky Kůň

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Kůň, růžová barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Koník je 100% polyester, rozměry: 44 x 33 cm.

177,- Kč

Pytlík na přezůvky Hot Wheels

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská sáček na tělocvik s motivem Hot Wheels. Textilní vak na sportovní potřeby - ideální na tělocvik nebo jako malý baťůžek do města. Sportovní vak Hot Wheels se stahovací šňůrkou. Barva modrá. Rozměry dětského pytlíku: cca 43 x 32 cm. Materiál: 100% polyester.

177,- Kč

Taška na tělocvik Princezny a mazlíčci

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

EUROSWAN Taška na tělocvik a přezůvky Princezny a mazlíčci 41 cm. Dětský pytlík na papuče Princezna Disney. Textilní nepromokavý sáček na přezůvky s obrázkem známých princezen a jejich miláčků je vhodný do školy i za sportem. Popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Šňůrky mají plastové zarážedla, proti rozevření šňůrky. Materiálem tašky...

98,- Kč

Pytlík na přezůvky Nice and Pretty Kůň

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Nice and Pretty Kůň je v růžové barvě. Materiál: 100% Polyester. Rozměr: 34x43 cm. Textilní sáček, zatahování na šňůrky, lze nosit jako batoh na zádech.

132,- Kč

VAK FROZEN

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík s motivem Ledové Království. Baťůžek v modrém provedení. Vak Disney Frozen na sportovní nebo školní potřeby. Rozměry dívčího pytlíku Frozen Disney: 44x37 cm. Materiál: polyester. Oficiální licence.

165,- Kč

Pytlík na přezůvky FROZEN

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský sáček na přezůvky nebo tělocvik s motivem Ledové království. Modro-růžová barva. Rozměr: 230 X 230. Textilní vak na sportovní potřeby - ideální na tělocvik nebo jako malý baťůžek do města. Nahoře stahovaní na šňůrku. Materiál pytlíku Ledové Království 100% polyester. Oblíbený motiv Frozen Disney - Elsa, Anna a Olaf.

131,- Kč

Pytlík na přezůvky Koně

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Sportovní vak se stahovací šňůrkou s motivem hnědých koňů. Barva zeleno-růžová. Na přední straně obrázek + dole jmenovka, zadní strana barevný potisk. Rozměry dětského pytlíku Koně: cca 41 x 35 cm. Materiál batůžku je 100% polyester. Dětský vak Koně je určen na tělocvik a přezůvky do školy, možnost nošení i na zádech či přes rameno.

163,- Kč

Pytlík na přezůvky Auto

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská sáček na tělocvik s motivem Freak Auto. Textilní vak na sportovní potřeby - ideální na tělocvik nebo jako malý baťůžek do města. Sportovní vak Auto se stahovací šňůrkou. Barva modrá. Rozměry dětského pytlíku: cca 33,4 x 43,8 cm. Materiál: 100% polyester.

177,- Kč

Pytlík na přezůvky Koníci

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Koníci, hnědá barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Koně je 100% polyester, rozměry: 41 x 35 cm.

177,- Kč

Pytlík Želvy Ninja

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Malý sportovní vak se stahovací šňůrkou Želvy Ninja. Barva zelená. Rozměry dětského pytlíku Ninja Turtles: 25,5 x 22 cm. Materiál: polyester, nepromokavý. Dětský vak je určen na tělocvik a přezůvky do školy.

113,- Kč

Stránka s výsledky: 1 2 3 4 5 6 další strana >>

Nejhledanější výrobky