Internetový obchod: Nákupy dětem - oblečení pro děti - Sáčky na přezůvky

Nákupy dětem - oblečení pro děti
Celkem: 23115 výrobků
Internetový obchod zabývající se prodejem kojeneckého oblečení, ale naleznete zde i dívčí a chlapecké oblečení pro jakýkoli věk dítěte. Nabízíme velký výběr českého i zahraničního oblečení pro děti. E-shop s oblečením je pro všechny, kteří se chtějí oblékat za rozumnou cenu a přesto moderně.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:

Kategorie obchodu Nákupy dětem - oblečení pro děti

Zobraz všechny kategorie

Zobrazuji 120 z celkového počtu zboží 116 , dotaz zabral 0 sekund

VAK MINNIE

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský vak Minnie v červeném provedení. Pytlík Minnie Disney je vyroben ze 100% Polyesteru. Dětský vak Minnie na sportovní nebo školní potřeby, je dodáván v rozměru 37,5 xm x 31,5 cm. Oficiální licence, Sun City.

131,- Kč

Pytlík na přezůvky Soy Luna

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Soy Luna, žlutá barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Soy Luna Disney je 100% polyester, rozměry: 40 x 35 cm.

160,- Kč

Pytlík na tělocvik SWEET PETS PEJSEK

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský sáček na přezůvky, cvičky či tělocvik s motivem kočky z nové kolekce Sweet Pets, materiál: 100% polyester, možnost nošení i na zádech či přes rameno, rozměry: cca 43 x 34 cm, vhodný pro děti od 3 let.

163,- Kč

Pytlík na tělocvik Kůň s bílou hřívou

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská sáček na tělocvik s motivem Kůň s bílou hřívou. Textilní vak na sportovní potřeby - ideální na tělocvik nebo jako malý baťůžek do města. Sportovní vak Kůň se stahovací šňůrkou. Barva růžová. Rozměry dětského pytlíku: cca 33,4 x 43,8 cm. Materiál: 100% polyester.

177,- Kč

Pytlík na přezůvky Koníci

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Koníci, růžová barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Koně je 100% polyester, rozměry: 41 x 35 cm.

177,- Kč

Pytlík na tělocvik MARVEL AVENGERS

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská taška na obuv - sáček s motivem Avengers, kvalitní pevný materiál, lze nosit na rameni nebo na zádech, vhodný na tělocvik, přezůvky apod. do školy i do školky, materiál: 100% polyester. Rozměry: cca 33,4 x 43,8 cm, vhodný pro děti od 3 let.

177,- Kč

Taška na tělocvik Princezny a mazlíčci

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

EUROSWAN Taška na tělocvik a přezůvky Princezny a mazlíčci 41 cm. Dětský pytlík na papuče Princezna Disney. Textilní nepromokavý sáček na přezůvky s obrázkem známých princezen a jejich miláčků je vhodný do školy i za sportem. Popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Šňůrky mají plastové zarážedla, proti rozevření šňůrky. Materiálem tašky...

98,- Kč

Pytlík na přezůvky Minnie Mouse

Doba dodání: ihned

Sportovní vak se stahovací šňůrkou s motivem Minnie Mouse. Barva tmavě modrá. Na přední straně obrázek + dole jmenovka, zadní strana barevný potisk. Rozměry dětského pytlíku Disney Minnie: cca 41 x 35 cm. Materiál batůžku je 100% polyester. Dětský vak s myškou Minnie je určen na tělocvik a přezůvky do školy, možnost nošení i na zádech či přes rameno.

163,- Kč

Pytlík na přezůvky Štěňata

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Štěňata, růžová barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Štěňata je 100% polyester, rozměry: 42 x 33 cm.

163,- Kč

Pytlík na přezůvky Mickey

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský sportovní vak se stahovací šňůrkou Mickey je pro kluky. Barva modrá. Rozměry dětského pytlíku Disney Mickey: 33,4 x 43,8 cm. Materiál: polyester. Dětský vak je určen na tělocvik a přezůvky do školy.

131,- Kč

Pytlík na přezůvky Kůň

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Kůň, růžová barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Koník je 100% polyester, rozměry: 44 x 33 cm.

177,- Kč

Pytlík na tělocvik STAR WARS VIII.

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský sáček na přezůvky, cvičky či tělocvik s motivem Star Wars Epizoda VIII., kvalitní nepromokavý materiál, lze nosit na rameni nebo na zádech. Rozměry: 43 x 32 cm, vhodný pro děti od 3 let.

177,- Kč

Taška na tělocvik Trollové Poppy

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská taška na tělocvik a přezůvky Trollové Poppy. Pytlík Trollové je v růžové barvě. Materiál vak: 100% Polyester. Rozměr: 41 x 33 cm.

127,- Kč

Pytlík na přezůvky Nice and Pretty Kůň

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Nice and Pretty Kůň je v růžové barvě. Materiál: 100% Polyester. Rozměr: 34x43 cm. Textilní sáček, zatahování na šňůrky, lze nosit jako batoh na zádech.

132,- Kč

Pytlík na tělocvik a přezůvky Sweet Pets Koťátko

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Koťátko v růžové barvě. Materiál vaku: 100% Polyester. Rozměr tašky: 34x43 cm. Textilní sáček, zatahování na šňůrky, lze nosit jako batoh na zádech.

140,- Kč

Pytlík na přezůvky Star Wars

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Star Wars. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Hvězdné Války je 100% polyester, rozměry: 41 x 35 cm.

177,- Kč

Pytlík na přezůvky Star Wars

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík Hvězdné Války. Sáček - taška na obuv či svačinu s motivem Star Wars, kvalitní nepromokavý materiál, utahování na šňůrku, zadní strana jednobarevná - černá, rozměry: cca 22 x 26 cm, vhodný pro děti od 3 let.

109,- Kč

Pytlík na přezůvky Star Wars Darth Vader

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Star Wars Darth Vader, modrá barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Hvězdné Války je 100% polyester, rozměry: 40 x 35 cm.

204,- Kč

Pytlík na přezůvky Star Wars

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Star Wars, černé provedení. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Hvězdné Války je 100% polyester, rozměry: 41 x 35 cm.

177,- Kč

Pytlík na přezůvky Star Wars

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský pytlík na tělocvik a přezůvky Hvězdné Války, černá barva. Textilní vak na přezůvky má popruhy na ramena, nebo pro přichycení na školní tašku, zatáhnou sáček a ochrání jeho vnitřní obsah. Materiálem tašky na přezůvky Star Wars je 100% polyester, rozměry: 40 x 35 cm.

246,- Kč

Stránka s výsledky: 1 2 3 4 5 6 další strana >>

Nejhledanější výrobky