Internetový obchod: Nákupy dětem - oblečení pro děti - Módní doplňky

Nákupy dětem - oblečení pro děti
Celkem: 23115 výrobků
Internetový obchod zabývající se prodejem kojeneckého oblečení, ale naleznete zde i dívčí a chlapecké oblečení pro jakýkoli věk dítěte. Nabízíme velký výběr českého i zahraničního oblečení pro děti. E-shop s oblečením je pro všechny, kteří se chtějí oblékat za rozumnou cenu a přesto moderně.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:

Kategorie obchodu Nákupy dětem - oblečení pro děti

Zobraz všechny kategorie

Zobrazuji 120 z celkového počtu zboží 115 , dotaz zabral 0 sekund

Deštník Frozen - vystřelovací

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský vystřelovací deštník s motivem Ledové Království. Modrá barva. Rozměry deštníku Frozen Disney: poloměr 48 cm, průměr deštníku 96 cm, barva rukojeti růžová, délka složeného deštníku 68 cm. Tyto deštníky splňují všechna kritéria maximální funkčnosti a odolnosti, ale také praktičnosti. Deštník je vhodný pro děti od 6 let - je velký.

307,- Kč

DEŠTNÍK TROLLOVÉ

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník Trollové ve fialové barvě. Krásně zdobený dětský deštník Trollové o délce 45 cm s manuálním otevíráním. Ostré části jsou zakončeny plastovými díly pro zajištění bezpečnosti Vašeho dítěte. Pevný rám a materiál deštníku s potiskem oblíbeným postaviček TROLLS.

227,- Kč

Deštník Marvel Avengers

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Vystřelovací, plně automatický deštník v designu Avengers - Kapitán Amerika a Iron Man. Deštník Marvel rozměry: poloměr 45 cm, průměr 90 cm, délka složeného deštníku 68 cm. Modro-červená barva. Deštník je vhodný pro děti od 6 let - je velký.

313,- Kč

Deštník Barbie - průhledný

Doba dodání: ihned

Dětský deštník pro dívky s motivem Barbie. Deštník je růžový a částečně průhledný, manuální, je lehký a snadno se otevírá, což zvládnou i malé děti. Na deštníku jsou obrázky postavičky Barbie. K deštníku se hodí i pláštěnka či gumáky. Poloměr deštníku Barbie je 37,5 cm, délka 55 cm. Oficiální licence.

160,- Kč

DEŠTNÍK LOL Surprise

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník s motivem LOL Surprise je v průhledném provedení. Rozměry: poloměr 48 cm, délka 69 cm. Materiál: 100% pvc, průhledný. Výrobce: Cerda.

230,- Kč

DEŠTNÍK DISNEY MICKEY MOUSE skládací

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Skládací deštník s motivem Mickey Mouse, manuální otevírání, průměr 89 cm. Balen v látkovém pouzdře. Jedná se o špičkové deštníky s vysoce kvalitním fotografickým potiskem. Na deštníky byly kladeny vysoké požadavky, které se týkaly především skvělé odolnosti i v těch nejhorších klimatických podmínkách. Tyto deštníky splňují všechna kritéria maximální funkčnosti a odolnosti, ale také praktičnosti.

272,- Kč

Deštník Minnie - vystřelovací

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník s motivem Minnie Mouse je v růžové barvě. Deštník Disney Minnie je o poloměru látky 48cm, automatické otvírání , 8-dílná konstrukce. Materiál: 100% polyester.

301,- Kč

Deštník Minnie Mouse

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník s motivem Minnie Mouse je v růžové barvě. Manuální deštník Disney Minnie. Diagonála: 69 cm. Oficiální licence.

160,- Kč

DEŠTNÍK MIMONI manuální

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník pro děti s motivem Mimoni. Deštník je ve žluto-modré barvě, manuální, je lehký a snadno se otevírá, což zvládnou i malé děti. Na deštníku jsou obrázky postavičky Mimoni - Já Padouch. K deštníku Mimoni se hodí i pláštěnka či gumáky. Délka 38 cm, průměr 70 cm. Oficiální licence.

174,- Kč

Deštník Trollové Poppy vystřelovací

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Vystřelovací průhledný deštník Trollové Poppy. Dětský deštník Trollové je z materiálu 100% POE. Průměr v rozloženém stavu 85 cm, délka složeného deštníku je 70 cm.

246,- Kč

DEŠTNÍK Mimoni vystřelovací

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský vystřelovací deštník Mimoni. Vystřelovací deštník Mimoni je průhledný se žlutými doplňky. Dětský deštník je výbornou ochranou před deštěm. Dětský vystřelovací deštník Mimoni o délce i s rukojetí cca 63cm. Vhodný pro děti 5 let a více.

248,- Kč

Deštník Peppa Pig Pink

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský vystřelovací deštník Peppa Pig Pink. Dětský deštník Peppa Pig Pink je výbornou ochranou před deštěm. Dětský vystřelovací deštník Peppa Pig s kresleným prasátkem. Dětský vystřelovací deštník Peppa Pig Pink má průměr v rozloženém stavu 72 cm, délka hole 66 cm.

220,- Kč

DEŠTNÍK VAIANA

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník Vaiana. Průhledný deštník s motivem Disney Vaiana. Deštníkem s postavičkami z pohádky Vaiana příjemně překvapíte snad každé dítě. Průhledný deštník je výbornou ochranou před deštěm a má manuální otevírání pohodlné pro děti. Poloměr 48 cm, délka 69 cm. Oficiální licence, Cerda.

246,- Kč

DEŠTNÍK TROLLOVÉ

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Průhledný deštník Trollové. Průhledný deštník s motivem Trollové. Deštníkem s postavičkami z pohádky Trollové příjemně překvapíte snad každé dítě. Průhledný deštník je výbornou ochranou před deštěm a má manuální otevírání pohodlné pro děti. Poloměr 48 cm, délka 69 cm. Oficiální licence, Cerda.

246,- Kč

ČELENKA FROZEN 2 kusy

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětská čelenka s motivem Ledové Království. Dvě dívčí široké čelenky Disney Frozen. Universální dětská velikost. Věkově 3-10 let. Cena za duopack, tj. obě vyobrazené čelenky. Materiál čelenky je 90 % polyester, 10 % elastan, jersey 190 gr. Oficiální licence.

194,- Kč

ŠÁTEK FROZEN

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dívčí šátek Disney Frozen. Universální dětská velikost šátku Ledové Království. Věkově 3-10 let. Materiál dětského šátku je 90% polyester, 10% elastan, jersey 190 gr. Oficiální licence. Cena za 1 ks. Výběr jednotlivého modelu nelze ovlivnit.

105,- Kč

Deštník Spiderman průhledný

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský průhledný deštník Spiderman. Materiál: 100% POE. Rozměr: průměr 70 cm. Průměr v rozloženém stavu 70 cm, délka složeného deštníku je 69 cm.

226,- Kč

Deštník Paw Patrol průhledný

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský průhledný deštník Paw Patrol. Materiál: 100% POE. Rozměr deštníku Tlapková Patrola: průměr 70 cm. Průměr v rozloženém stavu 70 cm, délka složeného deštníku je 69 cm.

226,- Kč

Deštník Paw Patrol Skye vystřelovací

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský vystřelovací průhledný deštník Paw Patrol Skye. Materiál: 100% POE. Rozměr: průměr 85 cm. Průměr v rozloženém stavu 70 cm, délka složeného deštníku je 70 cm.

226,- Kč

Deštník Minnie průhledný

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský průhledný deštník Minnie Disney. Materiál: 100% POE. Rozměr: průměr 70 cm. Průměr v rozloženém stavu 70 cm, délka složeného deštníku je 69 cm.

226,- Kč

Stránka s výsledky: 1 2 3 4 5 6 další strana >>

Nejhledanější výrobky