Internetový obchod: Nákupy dětem - oblečení pro děti - Deštníky

Nákupy dětem - oblečení pro děti
Celkem: 21298 výrobků
Internetový obchod zabývající se prodejem kojeneckého oblečení, ale naleznete zde i dívčí a chlapecké oblečení pro jakýkoli věk dítěte. Nabízíme velký výběr českého i zahraničního oblečení pro děti. E-shop s oblečením je pro všechny, kteří se chtějí oblékat za rozumnou cenu a přesto moderně.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:

Kategorie obchodu Nákupy dětem - oblečení pro děti

Zobraz všechny kategorie

Zobrazuji 120 z celkového počtu zboží 109 , dotaz zabral 0 sekund

Deštník Frozen - vystřelovací

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský vystřelovací deštník s motivem Ledové Království. Modrá barva. Rozměry deštníku Frozen Disney: poloměr 48 cm, průměr deštníku 96 cm, barva rukojeti růžová, délka složeného deštníku 68 cm. Tyto deštníky splňují všechna kritéria maximální funkčnosti a odolnosti, ale také praktičnosti. Deštník je vhodný pro děti od 6 let - je velký.

307,- Kč

Deštník Trollové

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský manuální deštník s motivem pohádky Trollové. Deštník je v malinovém provedení. Poloměr 42 cm. Oficiální licence.

197,- Kč

Deštník Marvel Avengers

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Vystřelovací, plně automatický deštník v designu Avengers - Kapitán Amerika a Iron Man. Deštník Marvel rozměry: poloměr 45 cm, průměr 90 cm, délka složeného deštníku 68 cm. Modro-červená barva. Deštník je vhodný pro děti od 6 let - je velký.

313,- Kč

Deštník Barbie - průhledný

Doba dodání: ihned

Dětský deštník pro dívky s motivem Barbie. Deštník je růžový a částečně průhledný, manuální, je lehký a snadno se otevírá, což zvládnou i malé děti. Na deštníku jsou obrázky postavičky Barbie. K deštníku se hodí i pláštěnka či gumáky. Poloměr deštníku Barbie je 37,5 cm, délka 55 cm. Oficiální licence.

160,- Kč

Deštník Star Wars

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský manuální deštník s motivem Star Wars. Rozměry: poloměr 42 cm. Materiál: 100% polyester. Deštník Hvězdné Války je v barevném provedení. Výrobce: Cerda.

230,- Kč

Deštník Želvy Ninja

Doba dodání: ihned

Dětský deštník pro kluky s motivem Želvy Ninja. Deštník je manuální. Na deštníku jsou velké obrázky hrdinů Turtles. K deštníku Želvy Ninja se dobře hodí i pláštěnka či gumáky. Délka 55cm, poloměr 37,5 cm. Oficiální licence.

160,- Kč

Deštník Cars průhledný

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský průhledný deštník je s motivem Cars Disney. Rozměry: poloměr 46 cm. Materiál: 100% pvc, průhledný. Manuální otvírání. Chlapecký deštník Cars je v modro-červeném provedení. Výrobce: Euroswan.

230,- Kč

Deštník Blaze vystřelovací

Doba dodání: ihned

Dětský průhledný deštník Blaze - automatický. Výhodou deštníku Blaze je, že děti mají lepší rozhled za deštivého počasí. Materiál: 100% POE. Rozměr: průměr 84 cm, délka složeného 70 cm  

208,- Kč

Deštník Minnie SuperStar vystřelovací

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník Minnie SuperStar - automatický. Výhodou deštníku Minnie Disney je, že děti mají lepší rozhled za deštivého počasí. Materiál: 100% Polyester. Rozměr: průměr 82 cm, délka složeného 65 cm

246,- Kč

Deštník Minnie - vystřelovací

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník s motivem Minnie Mouse je v růžové barvě. Deštník Disney Minnie je o poloměru látky 48cm, automatické otvírání , 8-dílná konstrukce. Materiál: 100% polyester.

301,- Kč

Deštník Barbie

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník pro holky s motivem Barbie. Deštník je v růžovo-fialkové barvě, manuální, je lehký a snadno se otevírá, což zvládnou i malé děti. Na deštníku jsou obrázky postavičky Barbie. K deštníku se hodí i pláštěnka či gumáky. Poloměr deštníku Barbie je 37,5 cm, délka 55 cm. Oficiální licence.

169,- Kč

Deštník Minnie Mouse

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník s motivem Minnie Mouse je v růžové barvě. Manuální deštník Disney Minnie. Diagonála: 69 cm. Oficiální licence.

160,- Kč

DEŠTNÍK TLAPKOVÁ PATROLA

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník Tlapková Patrola je v tmavě modré barvě s červenou rukojetí. Rozměry: Poloměr 42 cm, délka 62 cm. Materiál deštníku Paw Patrol: polyester. Manuální otevírání. Výrobce: Sun City.

197,- Kč

Deštník Star Wars

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský manuální deštník s motivem Star Wars. Rozměry: poloměr 42 cm. Materiál: 100% polyester. Deštník Hvězdné Války je v černé barvě. Výrobce: Cerda.

230,- Kč

DEŠTNÍK MIMONI family

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník pro děti s motivem Mimoni - Já Padouch. Deštník je průhledný žlutý, tmavě modrá rukojeť, je lehký a snadno se otevírá, což zvládnou i malé děti. Na deštníku jsou obrázky postaviček Mimoni family. K deštníku se dobře hodí i pláštěnka či gumáky. Poloměr deštníku Mimoni je 48 cm, délka 69 cm. Oficiální licence.

230,- Kč

DEŠTNÍK TLAPKOVÁ PATROLA

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník Tlapková Patrola je ve modro-červené barvě. Rozměry: Poloměr 42 cm, délka 62 cm. Materiál deštníku Paw Patrol: polyester. Manuální otevírání. Výrobce: Sun City.

214,- Kč

Deštník Mimoni

Výrobce: Sun City

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský manuální deštník Mimoni. Deštník pro holky Mimoni v malinovém provedení. Dětský deštník je výbornou ochranou před deštěm. Dětský deštník Mimoni - Poloměr 38 cm, délka 55 cm. Oficiální licence, Sun City, Francie.

160,- Kč

DEŠTNÍK MIMONI bananas

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský deštník pro děti Mimoni. Deštník je průhledný - žluté provedení, je lehký a snadno se otevírá, což zvládnou i malé děti. Na deštníku jsou obrázky z pohádky Já Padouch - Mimoni. K deštníku se dobře hodí i pláštěnka či gumáky. Poloměr deštníku Mimoni Bananas je 48 cm, délka 69 cm. Oficiální licence.

237,- Kč

Deštník Sponge Bob

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský vystřelovací deštník Sponge Bob. Modrá barva. Automatický vystřelovací deštník Sponge Bob ve dvou odstínech modré. Dětský deštník Sponge Bob je výbornou ochranou před deštěm. Dětský vystřelovací deštník Sponge Bob s veselou kreslenou postavičkou. Dětský vystřelovací deštník Sponge Bob má průměr v rozloženém stavu 72 cm, délka hole 66 cm.

220,- Kč

Deštník Peppa Pig Tomík

Doba dodání: dostupný do 5 dnů

Dětský vystřelovací deštník Peppa Pig. Automatický vystřelovací deštník pro kluky Peppa Pig Tomík. Dětský deštník Peppa Pig Tomík je výbornou ochranou před deštěm. Dětský vystřelovací deštník Peppa Pig s kresleným prasátkem. Dětský vystřelovací deštník Peppa Pig má průměr v rozloženém stavu 72 cm, délka hole 66 cm.

220,- Kč

Stránka s výsledky: 1 2 3 4 5 6 další strana >>

Nejhledanější výrobky