Nuk NUK Nature Sense, savička silikonová M, 2 ks 0-6 měsíců

klikni na obrázek pro detail

Nuk NUK Nature Sense, savička silikonová M, 2 ks 0-6 měsíců

Poslední aktualizace: 21.01.2021 20:53:00

Doba dodání: ihned

NUK Nature Sense, savička silikonová M, 2 ks,

Silikonová savička M pro umělou kojeneckou výživu. Pro lahvičky NUK Nature Sense.
Savička NUK Nature Sense M, dvě varianty rozdělené podle věku 0-6 měsíců a 6-18 měsíců.silikonová savička podobná bradavce
M (šest malých otvorů pro umělou kojeneckou výživu)
několik malých otvorů v savičce poskytuje hladký a přirozený průtok jako mléčné kanálky v matčině prsu
široká a flexibilní opora pro rty s mimořádně jemnou zónou savičky, podobná matčině bradavce.
inovativní antikolikový otvor zabraňuje polykání vzduchu
neobsahuje BPA
2 kusy v balení

Pro děti ve věku 0-6 měsíců

S (tři malé otvory pro mateřské mléko, čaj, vodu)
M (6 malých otvorů pro umělou kojeneckou výživu)

Pro děti ve věku 6-18 měsíců

S (tři malé otvory pro mateřské mléko, čaj, vodu)
M (6 malých otvorů pro umělou kojeneckou výživu)
L  (pro hustší tekutiny).

Hodí se pro všechny lahvičky NUK Nature Sense.Savička NUK Nature SenseZvlášť v prvních měsících života věnujeme našim dětem zvýšenou pozornost. Neodmyslitelnou součástí této pozornosti je i krmení, zejména pokud mluvíme o přechodu z kojení na pití z lahviček, což může někdy pro matky představovat opravdovou výzvu. Abychom vás v tomto období co nejvíc podpořili, inspirovali jsme se přírodou a navrhli savičku tak přirozenou a podobnou matčině prsu jako nikdy předtím: Savičku NUK Nature Sense. Tato novinka s několika malými otvory místo jednoho velkého zajišťuje hladký a přirozený průtok pro vaše miminko. Takže se dítě bude cítit příjemně a bezpečně, což pomůže s jednodušším přijetím lahvičky. Inspirováno přírodou: co dělá tuto savičku tak speciální?Nezáleží na tom, jestli se snažíte jen přikrmovat, nebo ukončit kojení – mnoho dětí má s přechodem na lahvičku problém. A přesně tady se savičky NUK Nature Sense dostávají do hry: několik malých otvorů zajišťuje proudění mléka stejně, jako je tomu u matčiných mléčných kanálků, takže si dítě užije hladký a přirozený tok mléka, navíc, s pohodlným a přirozeným přisátím díky extra široké opoře pro rty. Inovativní antikolikový otvor umožňuje přirozené pití bez přestávek a zabraňuje tak polykání vzduchu. Mimořádně měkká zóna savičky je flexibilní a přizpůsobuje se ústům podobně jako bradavka.Tato savička přinese při krmení plno radosti nejen vašemu potomkovi, ale také vám. Z našeho inovativního výrobku může díky těžit celá rodina. Blízkost, kterou matka cítí při kojení, už nemusí být výhradou pouze matky – se savičkou NUK Nature Sense se o blízkost při krmení potomka můžete podělit i s tatínkem, bratry, sestrami, prarodiči nebo přáteli. A maminky si mezitím mohou dopřát zaslouženou a jedinečnou chvilku pro sebe.Perfektní kombinace: Nature Sense savička a dětská lahvičkaSavička, která je hojně doporučována matkami, porodními asistentkami nebo pediatry, je dostupná ve třech různých provedeních (S, M a L) – ideální pro mateřské mléko i hutnější tekutiny. S růstem svého dítěte je potřeba volit větší velikosti savičky z naší nabídky. Velikosti pro děti v rozmezí 0-6 měsíců i 6-18 měsíců se dají různě zaměňovat. Savičky NUK Nature Sense a k nim vždy sedící lahvičky NUK Nature Sense jsou zkrátka nepřekonatelný tým. Krmení z lahviček nebylo ještě nikdy tak jednoduché! Buďte o krok vpřed a přesvědčte se sami!
149,- KčDětský obchod - slune-cz.cz

Nabízíme kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, monitory dechu, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, houpačky, hopsadla, hrací deky, hrazdičky, kolotoče, hračky .... a další zboží pro Vaše dětičky.