Oball Hračka autíčko, 3m+

klikni na obrázek pro detail

Oball Hračka autíčko, 3m+

Poslední aktualizace: 31.07.2021 04:29:39

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

Oball Hračka autíčko, 3m+,

Moje první autíčko Oball. Chrastí a jezdí! Neobsahuje PVC, latex nebo ftaláty.Moje první autíčko Oball. Chrastí a jezdí.

design Oball je díky otvorům jednoduché na uchopení
měkké, tvarovatelné, vhodné i jako kousátko
každé kolečko zábavně chrastí
stimuluje tak sluch i zrak
neobsahuje PVC, latex nebo ftaláty

Vhodná pro děti od 3 měsíců.Rozměry výrboku: 11 x 8,7 x 10,7 cm.Hračky, které milují všechna miminka! Na počátku to byla jednoduchá idea: flexibilní a snadno uchopitelný míč. Oball™ se rychle stal jedním z nejpopulárnějších světových dětských míčků, a nyní nabízí celou řadu hraček se stejnou ideou, jedinečným designem jednoduchého uchopení i pro nejmenší, odvážnými barvami a okouzlujícími vzory. Od míčků po autíčka až po hrací soupravy. Oball™ dodává hraní ten správný švih. Se značkou Oball™ se nese dlouhá tradice a dědictví oceněných návrhů hraček, počínaje právě originální a snadno uchopitelný klasikou. Nyní Oball™ nabízí celou řadu unikátních hraček pro děti i batolata.
209,- KčDětský obchod - slune-cz.cz

Nabízíme kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, monitory dechu, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, houpačky, hopsadla, hrací deky, hrazdičky, kolotoče, hračky .... a další zboží pro Vaše dětičky.