Podvodní dron Powervision PowerRay Wizard + Powervision PowerSeeker (Externí sklad 1-2 dny)

klikni na obrázek pro detail

Podvodní dron Powervision PowerRay Wizard + Powervision PowerSeeker (Externí sklad 1-2 dny)

Poslední aktualizace: 18.05.2019 21:20:13

Doba dodání: ihned

Popis produktu

Podvodní dron PowerVision PowerRay
Staňte se moderním rybářem, pořiďte si podvodní dron PowerVision PowerRay. Tento dron je vybaven sonarem, který dokáže vyhledat ryby, nalákat je na světlo a chytit je na háček s návnadou. To vše ještě zdokumentuje na video!
 
 
Malá ponorka
Technologická společnost PowerVision přichází na trh s dronem, který najde uplatnění pod vodou. Napomůže vám vidět pod vodní hladinou a usnadní tak lov ryb. Můžete ho použít jak ve sladké, tak i v mořské vodě. Tento dron se ponoří až do hloubky 30 metrů a po dobu až 4 hodin.

Velmi jednoduché ovládání
Vhoďte ponorku do vody a nechte ji plout pod hladinou. Na tabletu, který je připojený k ponorce dlouhým kabelem, pozorujte přímý přenos z čelní kamery. Celou ponorku zároveň ovládáte přes aplikaci, která je určená pro operační systém Android i iOS. Pokud je pod vodou snížená viditelnost, zaručeně vám pomohou dva integrované reflektory.

Kvalitní přenos obrazu
Tato ponorka je vybavena integrovaným 12Mpx 4K UHD snímačem a straming obrazu probíhá při rozlišení 1080p. V burst módu je schopen pořizovat až 5 snímků za vteřinu. Přítomen je slot pro paměťové karty až do kapacity 32GB.

Revoluce v rybaření
Výkonný sonar vám umožní detekovat ryby až do hloubky 30 metrů. Modré světlo je naláká do zorného pole. Pak už jen vyčkávejte na moment, kdy se vám na displeji obrazí chycená ryba.
Bait Drop Line
Volitelná doplňková funkce, která uživateli(rybáři) dostat háček na požadované místo.

PowerSeeker FishFinder
Další volitelná doplňková velice užitečná funkce. Jedná se o zařízení, může být umístěno přímo na PowerRay dronu, ale lze ho využít i jako samostatné zařízení, které slouží ke sběru informací pro vaší mobilní aplikaci.

PowerVision Edition of ZEISS VR ONE Plus
Díky těmto VR brýlím můžete podvodní dron ovládat pomocí gest (pohyby hlavou) ještě pro intenzivnější zážitek.

Klíčové vlastnosti
Ponorka pro lov ryb, 4K UHD video. 1080P Real Time Streaming. Dálkový režim focení. Uložiště 64 GB. V mobilní aplickaci jsou k dispozici všechny důležité informace, teplota vody pod hladinou, hloubka, povrch dna a upozornění na ryby.
Aplikaci pro zařízení s Android můžete stahovat zde a pro iOS zde.
45 890,- KčFoto Málek

Foto Málek, e-shop se zárukou a zkušenostmi fotografa. Velice rád Vám porádím nejen s výběrem fototechniky či příslušenství. Kdykoliv se na mne můžete obrátit prostřednictvím e-mailu nebo telefonu s jakýmkoliv dotazem.