Internetový obchod: Pohon vrat

Pohon vrat
Celkem: 26 výrobků
Kvalitní elektrické pohony na vrata, garážová vrata nebo dveře. Spolehlivé pohony na dálkové ovládání pro jednokřídlá i dvoukřídlá vrata. Stále akce a slevy na celé sestavy.

>> přejít do obchodu


Řadit dle:
Zobrazuji 120 z celkového počtu zboží 26 , dotaz zabral 0 sekund

Dálkový ovladač čtyřkanálový

Doba dodání: ihned

Dálkový ovladač (433.92 Mhz) s plovoucím kódem, s výsuvnou bezpečnostní krytkou a karabinkou pro řídící jednotky pohonů PKM a také pro dálkově ovládaný modul UNI 3CH. Dosah 50m.

350,- Kč

Pohon vrat

3 kanálový přijímač UNI 3CH

Doba dodání: ihned

  Kompletní řešení ovládání pro Váš dům jedním ovladačem, nebo kódovou klávesnicí T2CH, nebo ovladačem s klávesnicí dohromady... Univerzální modul - 3 kanálový přijímač pro námi nabízené dálkové ovladače - kompatibilní s námi nabízenými pohony. Tímto modulem můžete ovládat jakékoli zařízení. Takto můžete využívat všechna tlačítka na dálkovém ovladači. Modul pracuje také s kódovou klávesnicí T2CH...

1 090,- Kč

Pohon vrat

Světelný výstražný maják

Doba dodání: ihned

Světelný majáček, blikač - oranžový Světelný majáček pro signalizaci. Napájení 12-24V AC, odběr 120mA, fekvence blikání cca 3x/sec. Síla světelného efektu je zhruba dvoutřetinová oproti světelným výstražnám majákům v naší nabídce. Materiál plast, s kovovým uchycením M3mm - rozteč 43mm

290,- Kč

Pohon vrat

Ozubený pojezdový hřeben pro posuvnou bránu

Doba dodání: ihned

Ocelový ozubený hřeben síly 8mm pro posuvnou bránu délky 1m, včetně šroubů a návarových distančních matic. V nabídce i akční set pro posuvnou bránu.

225,- Kč

Pohon vrat

Pohon na vrata samostatné rameno

Doba dodání: dostupný do -1 dnů

Rameno pro pohon vrat. Model PKM C01. Specializovaný eshop s garancí technické podpory. Zcela uzavřené, prachotěsné, masívní a bezpečný pohon z nerezové oceli a slitiny. Vybaveny bezúdržbovým celokovovým planetovým převodem a tichým motorem.

2 550,- Kč

Pohon vrat

Rameno pohon vrat

Doba dodání: ihned

Rameno pro pohon vrat. Model A2. Specializovaný eshop s garancí technické podpory. Zcela uzavřené, prachotěsné, masívní a bezpečný pohon z nerezové oceli a slitiny. Vybaveny bezúdržbovým celokovovým planetovým převodem a tichým motorem.

3 350,- Kč

Pohon vrat

Rameno pro pohon velkých vrat A2.2

Doba dodání: dostupný do -1 dnů

Rameno pro otevírání vrat. Pohon ramena pohonu na vrata je osazen silným, tichým motorem 60W na bezpečných 24V. Pohon je zcela uzavřený, prachotěsný, vyroben z masivní nerezové oceli a kovové slitiny, a vybaven silným bezúdržbovým šnekovým převodem.

4 250,- Kč

Pohon vrat

Dálkové otevírání vrat Řídící jednotka

Doba dodání: ihned

Otevírání vrat na dálku. Samostatná řídící jednotka včetně dvou dálkových ovladačů s plovoucím kódem pro dálkový pohon vrat na 24V.

3 450,- Kč

Pohon vrat

GSM spínač / ovládání mobilem iQGSM-R1/ až 30 uživatelů (spínač ovládaný telefonem)

Doba dodání: ihned

Dálkové ovládání z běžného mobilního telefonu.  Velmi snadno můžete ovládat mobilem naše (i jiné) typy pohonů vrat, garážová vrata, rolety, markýzy, závory, otevírat dveře elektromagnetickým zámkem, spínat kotel, osvětlení nebo zavlažování na zahradě. Žádná instalace aplikace, žádná instalace konfiguračního software, žádné připojování USB kabelů ... funguje IHNED  A jak to funguje?Chcete...

2 160,- Kč

Pohon vrat

Pohon vrat pro jednokřídlou bránu

Doba dodání: dostupný do -1 dnů

Pohon vrat pro jednokřídlou bránu. Kompletní akční set se silným pohonem pro veliká a těžká křídla vrat. V setu pro pohon vrat obdržíte vše potřebné pro bezproblémové dálkové elektrické otevírání jednokřídlé brány nebo jednokřídlých vrat. Specializovaný eshop s garancí technické podpory.

7 950,- Kč

Pohon vrat

Fotobuňky

Doba dodání: ihned

Fotobuňky pro bezpečné používání pohonů vrat, zejména pokud používáte funkci automatického zavírání. Univerzální použití.

470,- Kč

Pohon vrat

gsm spínač

Doba dodání: ihned

spínač ovládaný mobilem, gam spínač

1 820,- Kč

Pohon vrat

Maják s anténou 12-240V

Doba dodání: ihned

Maják - zajišťuje bezpečnost pro pohony bran. Výstražné světlo oranžové barvy (neotáčivý, nehlučný) osazen elektronickou deskou, která zajišťuje i ve dne jasné blikání se svítivými LED SMD diodami. Napájení 12-240 AC/DC (stejnosměrné nebo střídavé napětí) Řídící elektronika obsahuje měnič napětí. Možno nastavit blikání, nebo stálé svícení. Jednoduchá montáž i zapojení (nezáleží na polaritě)....

538,- Kč

Pohon vrat

Kodová klávesnice

Doba dodání: ihned

Bezdrátová kódová klávesnice, která spolu s modulem UNI3CH umí ovládat dvoukanálově cokoli. Dotyková kódová klávesnice. Dotyková klávesnice s podsvícením pro ovládání pohonů PKM a jiných zařízení s běžně používanými pevnými kódy a HCS301 plovoucím kódem.

1 690,- Kč

Pohon vrat

maják

Doba dodání: ihned

Maják - výstražné světlo žlutooranžové barvy (neotáčivý, nehlučný) osazen elektronickou deskou, která zajišťuje solidní blikání se svítivými LED SMD diodami. Napájení 12-240 AC/DC (stejnosměrné nebo střídavé napětí) Řídící elektronika obsahuje měnič napětí. Možno nastavit blikání, nebo stálé svícení. Jednoduchá montáž i zapojení (nezáleží na polaritě). Univerzální použití.  Výška 140mm. Maják k...

490,- Kč

Pohon vrat

Pohon pro posuvnou bránu

Doba dodání: ihned

Pohon pro posuvnou bránu. Kompletní akční set se silným pohonem pro posuvnou bránu. V setu pro pohon vrat obdržíte vše potřebné pro bezproblémové dálkové elektrické posuvné otevírání brány. Specializovaný eshop s garancí technické podpory.

6 390,- Kč

Pohon vrat

Ozubený nylonový hřeben

Doba dodání: dostupný do -1 dnů

 Velmi kvalitní nylonový ozubený hřeben vyztužený ocelovým jádrem pro posuvnou bránu. Délka 1m, včetně samořezných šroubů a podložek.

200,- Kč

Pohon vrat

Fotobuňky HW-08

Doba dodání: ihned

Pár fotobuněk HW-8 pro bezpečné používání pohonů vrat, zejména pokud používáte funkci automatického zavírání. Univerzální použití a vysoká spolehlivost a pěkný design. Výhodou u tohoto typu je možnost natočení (nasměrování) základní desky s optikou naproti protější fotobuňce až o 90 st. Použití je především na kulatých sloupcích a všude tam, kde instalace nedovoluje umístit fotobuňky naproti sobě...

570,- Kč

Pohon vrat

maják

Doba dodání: ihned

maják

490,- Kč

Pohon vrat

Pohon křídlové brány

Doba dodání: dostupný do -1 dnů

Kompletní set pro pohon křídlových vrat. Dálkové ovládání, vysoká spolehlivost a nízká cena. Specializovaný eshop s garancí technické podpory. Zcela uzavřené, prachotěsné, masívní a bezpečné pohony z nerezové oceli a slitiny. Vybaveny bezúdržbovým celokovovým planetovým převodem a tichým motorem.

7 950,- Kč

Pohon vrat

Stránka s výsledky: 1 2 další strana >>