Proč registrovat obchod právě u nás

Je nutné si uvědomit, že pro zviditelnění a velkou propagaci Vašeho obchodu ve vyhledávačích (google.com či seznam.cz) je dobré mít co nejvíce tzv. externích odkazů, které směřují právě do Vašeho obchodu. Nehledě na to, že rozšířování Vašich výrobků na jiné stránky rozšiřuje viditelnost a dostupnost Vašich výrobků pro mnoho potencionálních zákazníků.

Tento katalog a vyhledávač výrobků Vám zdarma dovoluje přidat Váš obchod a tím umožňuje zobrazovat Vaše výrobky s odkazy přímo do vašeho e-shopu. Získáte tak další kanál externích odkazů a navíc tím propagujete své výrobky mezi uživateli,  neboť tento katalog a vyhledávač výrobků má velmi vysokou návštěvnost.

Jediné, co potřebujete k přidání Vašich produktů do tohoto katalogu, je vložit odkaz na Váš XML soubor na stránce registrace obchodu, který dle specifikace obsahuje informace o Vaších výrobcích. Jestli již využíváte služeb www.zbozi.cz, můžete použít stejný XML feed, který pro tyto účely již máte vytvořený.

V rámci jednoho registrovaného účtu můžete vkládat i více Vašich obchodů. Je však nutné dodržovat zásady unikátních obchodů, nemůžete tedy například vložit dva stejné internetové obchody do tohoto katalogu (ani pod jiným účtem). Bude-li tato věc zjištěna adminem serveru, bude ihned Váš účet zablokován a Vaše obchody budou ihned vyřazeny z databáze. Ne, nechceme Vás tímto strašit, jen chceme zajistit vysokou relevanci při vyhledávání zákazníky na určitá klíčová slova.

V budoucnu pak máme připraveno další rozvíjení tohoto katalogu o například možnost lepšího zviditelnění právě Vašeho e-shopu. Dále pak budeme samozřejmě pracovat na zdokonalování vyhledávací techniky, aby hledání bylo co nejrelevantnější na zadaný dotaz, jejímž cílem bude přitáhnout více uživatelů tohoto vyhledávacího katalogu výrobků a tím rozšířit již tak velkou základnu potencionálních zákazkníku možná právě Vašich výrobků. O všech novinkách budete (po zaregistrování) informovaní emailem.

 

Je tato nábídka našich služeb pro Vás zajimavá? Ihned se zaregistrujte.