Skip Hop Deka na hraní 5 hraček, polštářek Farmstand, 0m+

klikni na obrázek pro detail

Skip Hop Deka na hraní 5 hraček, polštářek Farmstand, 0m+

Poslední aktualizace: 02.08.2020 05:21:05

Doba dodání: dostupný do 6 dnů

Skip Hop Deka na hraní 5 hraček, polštářek Farmstand, 0m+,

Barevná zahrada plná zábavného ovoce, zeleniny a dalších! Deky na hraní Farmstand stimulují dětské smysly a podporují vývoj děťátka. Deka obsahuje různé struktury, čímž se u dítěte rozvíjí hmatová stimulace.
Barevná zahrada plná zábavného ovoce, zeleniny a dalších! Deky na hraní Farmstand stimulují dětské smysly a podporují vývoj děťátka. Deka obsahuje různé struktury, čímž se u dítěte rozvíjí hmatová stimulace. Jeho zvědavost povzbudí zvuky a barevné panely s čísly, které pokrývají celou plochu hrací deky. Okraj deky se dá vyklopit, čímž vznikne uzavřený prostor idální pro hry dítěte na bříšku. Pestrý polštářek ve tvaru melounu s plyšovým povrchem a postranní kapsička umožňují dítěti vyndavat a vkládat ovoce nebo zeleninu. Na hrazdičce může dítě objevit chrastítko ve tvaru avokáda, pískací řepu a hrajícího zajíčka. Až dítě vyroste, budou odnímatelné hrazdičky sloužit ke změření jeho výšky.

obsahuje různé struktury, čímž se u děťátka rozvíjí hmatová stimulace
okraj deky lze vyklopit, a tak vytvořit uzavřený prostor
postranní kapsička umožňuje vyndávat a vkládat ovoce nebo zeleninu
až dítě vyroste, lze odnímatelné hrazdičky používat jako metřík
bez obsahu BPA, bez obsahu PVC a ftalátů

Vhodná pro děti od narozeníRozměry výrobku: 116 x 81 x 48 cm
2 299,- KčDětský obchod - slune-cz.cz

Nabízíme kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, monitory dechu, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, houpačky, hopsadla, hrací deky, hrazdičky, kolotoče, hračky .... a další zboží pro Vaše dětičky.