stavební pouzdro JAP 702 Aktive Standard, 800 mm

klikni na obrázek pro detail

stavební pouzdro JAP 702 Aktive Standard, 800 mm

Poslední aktualizace: 14.07.2020 12:50:04

Výrobce: JAP FUTURE s. r.o.

Doba dodání: dostupný do 21 dnů

stavební pouzdro JAP 702 Aktive Standard, 800 mm, Aktive Standard je nové stavební pouzdro, které nevyžaduje obložkovou zárubeň, což představuje úsporu a dveřím dodá moderní design.

Stavební pouzdro Aktive Standard je konstrukce pro osazení jednokřídlových posuvných dveří. Stavební pouzdro JAP se osazuje již při hrubé stavbě, do zděné nebo sádrokartonové příčky o tloušťce 125mm. Po dokončení budou dveře zajíždět do příčky a tím šetříme místo, které by bylo zapotřebí pro otevírání klasických dveří, a získáme bezbariérový průchod.

Stavební pouzdro JAP 702 Aktive Standard se skládá z těchto části: plechový box pro dveře, nadpraží s pojezdovou kolejnicí a pohledovou stojku. Pojezdové vozíky, dorazy a držáky dveří se dokupují zvlášť v závislosti zda zamýšlené dveře budou dřevěné (max.tl. 40mm) nebo celoskleněné.

Stavební pouzdro Aktive Standard může lze vybavit tichým dorazem, který zabrání prudkému přibouchnutí a dveře zlehka zavře. Hladké pouzdro je určeno pro sádrokartonové příčky, zatím co se síťovinou je určeno pro zděné příčky. V tomto případě musí být nad pouzdrem proveden nosný překlad.

Stavební pouzdro JAP se dodává pro světlé šířky hotového průchodu od 600 - 1200 mm a výšky 1970mm, atypické pak až pro výšku 2700mm.
15 832,- KčStavebniny hrou

Nabízíme stavební materiály jako plastové palubky, fasádní panely a cihelné obklady Altotec. Dodáváme stavební pouzdra a kompletní posuvné dveře. Dále nabízíme půdní schody, střešní okna, polykarbonátové desky a rovněž systém nerezového zábradlí.