Tayo the Little Bus Kamarádi Tayo – sada 5

klikni na obrázek pro detail

Tayo the Little Bus Kamarádi Tayo – sada 5

Poslední aktualizace: 24.09.2020 04:11:38

Doba dodání: ihned

Tayo the Little Bus Kamarádi Tayo – sada 5,

V Tayo městě funguje vše jako v tom opravdovém, protože každý má svoji práci, kterou s nadšením vykonává, aby vše běželo tak, jak má. Každé město potřebuje někoho, kdo by mohl dovážet produkty, palivo a stavební kameny pro rozšíření města, a náš svět samozřejmě není výjimkou. V tomto setu najdeš kamión, dodávku, autobus a auto, a ti se starají o celé město.
V Tayo městě funguje vše jako v tom opravdovém, protože každý má svoji práci, kterou s nadšením vykonává, aby vše běželo tak, jak má. Každé město potřebuje někoho, kdo by mohl dovážet produkty, palivo a stavební kameny pro rozšíření města, a náš svět samozřejmě není výjimkou. V tomto setu najdeš kamion, dodávku, autobus a auto, a ti se starají o celé město.
Ve velkém setu naleznete dodávku, autobus, kamion a závodní auto.
Kompatibilní se všemi městy a garážemi.
Vyráběné z odolného plastu.
K dostání i ostatní kamarádi.

Rozměry: 6,5 × 3 × 3,5 cm
Věčně mile se usmívající hračky budí pozitivní náladu a nevyvolávají agresi. Jsou připravené rozveselit i toho největšího bručouna.Hračky neobsahují drobné části, takže jsou zcela vhodné pro děti. Splňují veškeré evropské a celosvětově uznávané normy, které zaručují maximální bezpečnost a kvalitu. Hračky mají certifikaci, jsou zdravotně nezávadné a je kladen velký důraz na jejich kvalitu.
499,- KčDětský obchod - slune-cz.cz

Nabízíme kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, monitory dechu, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, houpačky, hopsadla, hrací deky, hrazdičky, kolotoče, hračky .... a další zboží pro Vaše dětičky.