TFK hluboká korba carrycot Mono combi Premium

klikni na obrázek pro detail

TFK hluboká korba carrycot Mono combi Premium

Poslední aktualizace: 05.06.2022 04:14:06

Doba dodání: dostupný do 3 dnů

TFK hluboká korba carrycot Mono combi Premium,

Volitelné příslušenství pro kočárek TFK Mono v Premium barvě. Hluboká korba TFK Mono je použitelná od narození, snadno pak dále nastavitelná na sportovní sezení, lze ji používat od 0 do 36 měsíců.
Volitelné příslušenství pro kočárek TFK Mono v Premium barvě.Hluboká korba TFK Mono je použitelná od narození, snadno pak dále nastavitelná na sportovní sezení, lze ji používat od 0 do 36 měsíců. Korba Mono Combi může být použita v obou směrech jízdy a může být prodloužena ve sportovní verzi o další opěrku pro nohy.Hluboká kombinovaná korba pro kočárky TFK Mono a TFK Sport.

lze použít jako hlubokou korbu, sportovní sedák po i proti směru jízdy a jako lehátko
nastavitelná zádová opěrka
Airgo materiál po celé ploše sezení
5 bodový bezpečnostní pás
ramenní polstrování
adaptér součástí
v zadní části UV síťka
skládací stříška

Rozměr korby Mono combi: 82 x 41 x 60 cm Délka lůžka: 78 x 34 cm Rozměr sezení: 23 x 30 cm Rozměr opěrky zad: 50 x 34 cm Nosnost: 22 kgVáha: 5,3 kgZnačka Trends for Kids je známá svou kvalitou již od roku 1997.S příchodem miminka život začíná. Je nutné změnit spoustu zažitých věcí a v mnohém se miminku přizpůsobit. Společnost TFK se snaží o to, aby rodinu dosavadní zájmy a koníčky spojovaly, ať už aktivním či pasivním odpočinkem. Již vice než 20 let TFK pracuje na tom, aby rodiče mohli svůj čas sdílet i s miminkem. Díky letitým zkušenostem vyrábí a inovuje dětské kočárky pro outdoorové a sportovní využití. Přivítejme společně kočárky Mono a Duo, Sport a DOT 2, které přesně splňují přísná kritéria TFK.Nejdůležitější v životě je objevovat svět se svými dětmi - život začíná venku.
9 999,- KčDětský obchod - slune-cz.cz

Nabízíme kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, monitory dechu, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, houpačky, hopsadla, hrací deky, hrazdičky, kolotoče, hračky .... a další zboží pro Vaše dětičky.